Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Comarch

Nowe technologie / IT, Telekomunikacja

O Comarch

Comarch dostarcza systemy informatyczne klientom na całym świecie już od blisko 25 lat. W profilu działalności firmy znajduje się m.in. oprogramowanie dla operatorów telekomunikacyjnych, systemy do zarządzania przedsiębiorstwem, oprogramowanie dla instytucji ubezpieczeniowych i finansowych, placówek medycznych, sklepów internetowych, linii lotniczych, a także systemy dla najważniejszych instytucji publicznych. Comarch oferuje również oprogramowanie z zakresu IoT, cyber security, smart city, aplikacji mobilnych.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Super dla początkujących

anonimowo
Comarch to idealna firma dla młodych ludzi. Tutaj naprawdę można rozwinąć skrzydła. Nie tylko zdobywałem tam doświadczenie i nową wiedzę, ale też mogłem dzielić się własnymi pomysłami i były one brane pod uwagę, a nie pomijane, jako że byłem młody. Do tego dostawałem odpowiedzialne projekty do wykonania, także czułem, że traktują mnie w tej firmie poważnie. A jak jeszcze dorzucić do tego elastyczne godziny pracy to już w ogóle nie było co marudzić. Wszystko było ok, może poza jednym – zarobki były dosyć słabe, a jednak pracować trzeba było tam dużo. Ale jak na firmę „na start” to i tak byłem zadowolony.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Copywriter (Praca)

Branża: Marketing / Reklama / PRMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 10.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Nie można powiedzieć, że to była rozbudowana czy skomplikowana rekrutacja. Wręcz przeciwnie - bardzo sensowna, ale jedna rozmowa kwalifikacyjna. Jasno przedstawione, jakie są ich oczekiwania, konkretne pytania do mnie związane m.in.: z umiejętnościami w zakresie tworzenia i redakcji tekstów zarówno w języku polskim, jak i angielskim; z wcześniejszymi doświadczeniami zawodowymi; z oczekiwaniami i wymaganiami; z językiem angielskim - tutaj również wprowadzono element testowy, czyli rozmowę po angielsku; z wykształceniem.

Cenię sobie to, że informują kandydatów biorących udział w etapie rozmów kwalifikacyjnych, jaka jest ich decyzja.