Coface

3.7Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Coface

Grupa Coface to jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm branży ubezpieczeniowej. Od 70 lat zapewnia przedsiębiorstwom ochronę przed ryzykiem braku płatności.

Firma zatrudnia ponad 4400 specjalistów w 200 krajach. Dzięki tym specjalistom możliwe jest przewidywanie i ocenianie ryzyka, co pozwala na podejmowanie właściwych decyzji na każdym etapie współpracy handlowej.

Nowe OpinieDodaj

4.0

Ja oceniam Coface jako dobrą firmę

2016-04-18
Specjalista ds. Sprzedaży/obsługi klienta
Jak pracowałam w Coface to była jedna z lepszych firm w tej branży. Przynajmniej tak mi się wydawało. Na ten przykład dobrze płacili i dostawało się dodatkowe profity u mnie to była karta sportowa i prywatna opieka medyczna.

Poza oczywistymi rzeczami, czyli że można było zdobyć fajne doświadczenie, pozytywnie wspominam atmosferę w biurze, szkolenia jakie nam robili, godziny pracy no i współpracowników.

Nie podobało mi się, że jest tak korporacyjne chyba się nie nadaje do pracy w korporacji. U mnie to był główny powód do odejścia.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Doradca Klienta Biznesowego (Praca)

2016-01-20
Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: PoznańTermin rozmowy: 2.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Testy online
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz