Chata Polska

Sprzedaż, Zakupy

O Chata Polska

Chata Polska to marka należąca do Grupy MAR-OL, lidera rynku z ponad 20-letnim doświadczeniem, skoncentrowana na dwóch obszarach w sektorze FMCG: dystrybucji i handlu detalicznym. Chata Polska jest siecią sklepów ogólnospożywczych, rozwijającą się od 1997 roku.

Firma ma na chwilę obecną 11 oddziałów regionalnych i 205 sklepów franczyzowych.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Ogólnie patrząc w porządku

2016-10-09
anonimowo
Z czym mi się kojarzy praca w Chacie i jak ją wspominam... Hmmm wspominam ją pozytywnie i kojarzy mi się z fajnymi ludźmi, super atmosferą i dobrymi jak na tamten okres zarobkami. Tam dostałam swoją pierwszą umowę o pracę i tam zaczynałam się przyzwyczajać do codziennej pracy. Przed Chatą pracowałam głównie dorywczo. Z Chaty pamiętam jeszcze to, że podobało mi się, że miałam kontakt z klientami. Czasami bywało męcząco też z tego powodu, ale przez większość czasu to lubiłam. Nie miałam powodów, żeby tam na coś narzekać, bo spełniali moje oczekiwania jako pracodawcy.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  IT specialist (Praca)

  2016-02-24
  Branża: SprzedażMiejsce: PoznańTermin rozmowy: 2.2015
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Inne
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kierunek studiów, Dodatkowe Projekty, Kursy/Certyfikaty, Języki obce, Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
  Ogólny komentarz

  Na spotkaniu rekrutacyjnym pojawiły się dwie osoby: HR i osoba z IT. Typowa zabawa w dobrego i złego policjanta ;) gdzie rolę tego dobrego odgrywał IT.

  Podczas gdy HR-ka przepytywała mnie z każdego punktu z CV, dokładnie go analizując i zadając bardzo szczegółowe pytania, IT dopytywał jedynie o konkrety. Był raczej zadowolony z odpowiedzi. Bo też w sumie odpowiadałem krótko, nie ma się nad czym rozwodzić. Co robiłem, jakie mam doświadczenie, na czym pracowałem, tutaj nie było sensu wchodzić w jakieś szczegóły, po prostu pytanie i konkretna odpowiedź.

  HR podejrzliwie podchodziła do mojego doświadczenia i chyba myślała, że naściemniałem w CV, może stąd jej zachowanie? W każdym razie nie miała się do czego doczepić i na koniec rozmowy chyba to do niej dotarło ;)

  Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


  Pobierz Chrome


  Pobierz