CBRE Corporate Outsourcing

3.8Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O CBRE Corporate Outsourcing

CBRE to lider w dziedzinie doradztwa i inwestycji w sektorze nieruchomości komercyjnych. Firma uznawana jest za jedną z 500 wiodących przedsiębiorstw świata wg rankingu magazynu "Fortune" i agencji ratingowej Standard & Poor’s. Obecnie CBRE zatrudnia prawie 37 tysięcy pracowników zajmujących się między innymi usługami korporacyjnymi, deweloperskimi, zarządzaniem nieruchomościami, administracją oraz bankowością związaną z hipoteką.

Nowe OpinieDodaj

3.8

Świetna praca tuż po studiach

2016-04-11
anonimowo
Jak dla mnie fajna firma, by iść tuż po studiach, jak się niewiele jeszcze umie i się chce zdobyć doświadczenie. A to z tego względu, że mają sporo szkoleń wewnętrznych no i trochę rzeczy się idzie nauczyć po prostu pracując i patrząc co koledzy robią.

Atmosfera jest w porządku, wypłata i benefity na poziomie, jedyny minus to taki, że czasem jest praca w dni ustawowo wolne, co bywa problematyczne. Szczególnie że rodzina nie zawsze to rozumie ;)

Ale podsumowując, dla mnie to była bardzo dobra praca, sporo się nauczyłem i zawdzięczam tej firmie bardzo dużo.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

administrator (Praca)

2016-06-11
Branża: Finanse / EkonomiaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 6.2014
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz