Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Castorama

Sprzedaż

O Castorama

Castorama od 2002 roku stanowi część Grupy Kingfisher. Ta sieć sklepów wielkopowierzchniowych - biorąc pod uwagę między innymi zyski - jest obecnie liderem w kategorii DIY na rynku w Polsce, ale działa także np. w Wielkiej Brytanii, Francji, Chinach, Hiszpanii, Turcji i Rosji. Od 1969 roku kiedy to powstał pierwszy sklep, po chwilę obecną, Castorama rozrosła się do ponad 800 placówek zlokalizowanych w 11 krajach Europy oraz Azji.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Jak dla mnie to fajna praca

zastępca kierownika
Mogę polecić tego pracodawcę. Najbardziej podobało mi się to, że mogłem tutaj awansować. Zaczynałem jako taki szeregowy pracownik, a po pewnym czasie dali mi możliwość sprawdzenia się w roli zastępcy kierownika. Zależało mi na rozwoju zawodowym, więc bardzo jestem zadowolony z takiego obrotu sprawy. Poza tym jestem otoczony przez miłych i sympatycznych ludzi, z którymi bez problemu się dogaduję. Godziny pracy nie zawsze mi odpowiadają, ale już trochę się przyzwyczaiłem tego, że czasem trzeba posiedzieć do wieczora albo w niedzielę. Jedyna moja sugestia jest taka, że powinni dać trochę więcej benefitów, bo teraz to wygląda dosyć kiepsko. Ale tak poza tym praca w Castoramie jest po prostu ok.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Anonimowo (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 4.2018
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Kariera
Kariera:Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Z rozmów o pracę są takie, które pamięta się naprawdę dokładnie. Rozmowa w Castoramie nie była wieloetapowa i bardzo wymagająca, ale dokładnie zapamiętałam jej przebieg. Tym co zapadało mi w pamięć, była naprawdę miła atmosfera. Pierwsza była rozmowa telefoniczna i zapytano mnie jaki termin mi odpowiada, nie było więc narzuconego z góry terminu i braku zwrócenia uwagi na moje zdanie. Bardzo pozytywnie mnie to zaskoczyło. Sama rozmowa zwyczajna, pytania standardowe. Wszystko naprawdę w bardzo przyjaznej atmosferze, a po wcześniejszych, kiepskich doświadczeniach z rekrutacjami, to było coś wspaniałego. Bardzo dobrze wspominam tą rozmowę!