Carl Zeiss Shared Services

Finanse / Ekonomia, Nowe technologie / IT

O Carl Zeiss Shared Services

Carl Zeiss Shared Services Sp. z o.o. jest spółką będąca częścią grupy ZEISS czołowego światowego producenta w zakresie profesjonalnej optyki. Nasze centrum rozliczeniowe w Poznaniu zostało założone pod koniec 2012. Od tego czasu systematycznie powiększamy nasz zespół zapraszając do współpracy specjalistów z obszaru finansów i księgowości.

Obsługujemy procesy księgowe w ramach:
- Księgi Głównej,
- Należności,
- Zobowiązań,
- Podróży i delegacji służbowych.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

super atmosfera! ;)

recepcjonistka
Pracuję w firmie Zeiss już od ponad roku. Jestem zadowolona z tej pracy. Najbardziej cenię sobie ludzi, którzy tworzą super zespół i atmosferę. Po doświadczeniach z poprzednich firm widzę tu ogromną różnice w tej kwestii. Przełożeni chyba też czują, że panuje dobra atmosfera, bo nie patrzą nam ciągle na ręce i ufają nam. Kiedy potrzeba można również liczyć na wyrozumiałość. Mamy sporo różnych benefitów, z których chętnie korzystam. Firma daje też poczucie stabilności, płacą niezłe pieniądze, które są zawsze na czas. Gorzej wypadają kwestie awansu i szkoleń. To zdecydowanie powinni poprawić. Lubię tę pracę. Fajnie mieć tak przyjazne środowisko!
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Księgowa (Praca)

  Branża: Księgowość / Audyt / PodatkiMiejsce: Warszawa, MazowieckieTermin rozmowy: 1.2018
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zainteresowania
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Języki obce, Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Gdy zobaczyłam ogłoszenie pracy na stanowisko młodsza księgowa od razu wysłałam CV. Zostałam zaproszona telefonicznie na spotkanie z działem HR i managerem od księgowości. Zawsze stresują mnie takie rozmowy. Tutaj stres trochę mi odpuścił, bo wszyscy w firmie byli dla mnie bardzo mili i nie zachowywali się wobec mnie chamsko. (z czym się niestety wcześniej spotkałam) Duża część pytań dotyczyła mojej motywacji do podjęcia tej pracy oraz moich umiejętności. Było też pare luźnych pytań. Zamieniliśmy również kilka zdań w języku angielskim. To tyle, bardzo przyjemna rozmowa!