Cargotec

Nowe technologie / IT, Przemysł / Produkcja, Instalacja / Utrzymanie / Serwis

O Cargotec

Firma Cargotec zwiększa efektywność przeładunków na lądzie oraz morzu - wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba przemieszczania ładunków. Spółki wchodzące w skład korporacji Cargotec - Hiab, Kalmar i MacGregor - są uznawane za liderów rynku światowego w dziedzinie przeładunku i załadunku towarów. Rozwiązania oraz produkty Hiaba, podyktowane potrzebami Klientów, są wykorzystywane np. na placach budowy, w leśnictwie, w przemyśle, przy przeładunkach odpadów, w recyklingu oraz przez Siły Zbrojne.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Lubię tu pracować

Anonimowo
Praca w Cargotec jest bardzo okej. Ma wiele mocnych stron. Godziny pracy są super rozplanowane, mam dużo czasu dla siebie. Rozwiązania socjalne na bardzo wysokim poziomie. Firma bardzo przykłada się do BHP i warunki pracy są mega dobre. Wynagrodzenie jest na całkiem zadowalającym poziomie. Szanse na rozwój ogólnie są, ale irytuje mnie nieraz zbyt małe zaufanie do pracowników. Powinni to poprawić i nie patrzeć ciągle nam na ręce, bo to niefajne uczucie. Poza tym jest praca w porządku.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Anonimowo (Praca)

  Branża: Przemysł / ProdukcjaMiejsce: Stargard SzczecińskiTermin rozmowy: 3.2018
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  Kariera
  Kariera:Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Rozmowa bardzo prosta i przyjemna. Najpierw mówiłem o sobie, m.in. o swoim wykształceniu, doświadczeniu, umiejętnościach i zainteresowaniach. Rozmowa raczej przewidywalna, nie było niczego zaskakującego. Poza ogólnymi pytaniami o mnie były też pytania z zakresu wiedzy związanej ze stanowiskiem. Nie potrzeba jakiejś specjalistycznej wiedzy, idzie w miarę gładko. Atmosfera była miła i praktycznie się nie stresowałem. Bardzo to doceniam, bo mogłem się dobrze zaprezentować. Na odpowiedź nie czekałem długo.