Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

C.H. Robinson

Sprzedaż, Transport / Logistyka

O C.H. Robinson

C.H. Robinson jest wiodącym globalnym dostawcą rozwiązań supply chain w oparciu o usługi spedycyjne. Nasza organizacja opiera się na trzech filarach: sprawnych procesach, zaawansowanej technologii i świetnie wyszkolonym personelu. Zespół C.H. Robinson codziennie stawia czoła ambitnym wyzwaniom spedycyjnym.


Dlaczego warto pracować w firmie?

Możliwości rozwoju, codzienna praca z językami obcymi, unikalna atmosfera pracy - to główne powody, dla których warto dla nas pracować. Środowisko pracy kreują pasjonaci transportu i eksperci w swoich dziedzinach. Charakteryzuje nas kultura oparta na współpracy, jednocześnie zdeterminowana przez ambitne cele.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Gdyby nie nawał pracy to byłoby ok

anonimowo
Co pamiętam z tej firmy, to głównie dużo stresu. Jednak ta presja na wyniki i częste nadgodziny mi się nie podobały, więc utkwiło mi to w głowie. Jak ktoś nie jest zbyt odporny na coś takiego, to wtedy raczej nie powinien nawet próbować. Ale ja jakiś czas tam pracowałam, bo oprócz złych stron było też parę dobrych. Współpracownicy mi się trafili akurat fajni, wynagrodzenie było wystarczające, a i niektórym udawało się awansować. Także mam ogółem mieszane odczucia co do pracy w C.H Robinson. Gdyby trochę odpuścili z tymi naciskami i dali trochę mniej obowiązków, to byłoby całkiem znośnie.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Anonimowo (Praca)

Branża: Transport / LogistykaMiejsce: Warszawa, MazowieckieTermin rozmowy: 2.2018
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Języki obce
Kariera
Kariera:Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Po wysłaniu aplikacji minęło kilka dni i zostałem zaproszony telefonicznie na rozmowę kwalifikacyjną. Pytania dotyczyły głównie mojej poprzedniej pracy (za co byłem odpowiedzialny, co mi się podobało i nie podobało w tej pracy, dlaczego postanowiłem ją zmienić). Ciekawiej zrobiło się gdy zaczęliśmy rozmowę po angielsku. Trochę obawiałem się tego momentu, ale okazało się, że komunikatywna znajomość angielskiego była wystarczająca. Dostałem wszystkie potrzebne informacje, nie miałem chyba nawet o co zapytać. Sprawna i przyjemna rekrutacja.