C.H. Robinson

Sprzedaż, Transport / Logistyka

O C.H. Robinson

C.H. Robinson jest wiodącym globalnym dostawcą rozwiązań supply chain w oparciu o usługi spedycyjne. Nasza organizacja opiera się na trzech filarach: sprawnych procesach, zaawansowanej technologii i świetnie wyszkolonym personelu. Zespół C.H. Robinson codziennie stawia czoła ambitnym wyzwaniom spedycyjnym.


Dlaczego warto pracować w firmie?

Możliwości rozwoju, codzienna praca z językami obcymi, unikalna atmosfera pracy - to główne powody, dla których warto dla nas pracować. Środowisko pracy kreują pasjonaci transportu i eksperci w swoich dziedzinach. Charakteryzuje nas kultura oparta na współpracy, jednocześnie zdeterminowana przez ambitne cele.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Świetne miejsce na początek

anonimowo
Ta firma stwarza bardzo fajne możliwości jeśli chodzi o rozwój zawodowy. Myślę, że każdy, kto ma trochę ambicji i chęci do pracy może tu zrobić fajną karierę.

Wiadomo, że zarobki na sam początek nie powalają, ale złe też nie są, a im wyżej tym lepiej ;)

Do tego dodam fajnych ludzi, co się przekłada na super atmosferę, dobry socjal i wymieszam z odrobiną zdrowego stresu ;) i mamy całego Robinsona.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Spedytor (Praca)

Branża: Transport / LogistykaMiejsce: PoznańTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Cele życiowe, Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Do Robinsona aplikowałem na spedytora międzynarodowego. Zadzwonili po dość długim czasie, jak już zdążyłem o nich zapomnieć, zapraszając mnie na rozmowę u nich w firmie. Wszystko odbyło się sprawnie w sympatycznej atmosferze.

Pytania: jak wyglądała moja poprzednia praca? w jakie obszary jeździłem? jak jest u mnie z angielskim - i tu prośba o przejście na rozmowę w tym języku, jak sobie radzę z presją czasu? czy często zdarzało mi się spóźniać z dostawami? co robię w wolnym czasie?

Ogólnie standardowo, tego się można było spodziewać. Fajnie, że powiedzieli mi też o ich ofercie, ile mogą zapłacić, od czego zależą bonusy oraz jak często prawdopodobnie będę jeździł.