Budimex

Nieruchomości / Budownictwo

O Budimex

Budimex to lider branży budowlanej, oferujący klientom inwestycje budowlane oraz usługi na rzecz zrównoważonego rozwoju gospodarki i społeczeństwa. Istotne dla firmy jest poszanowanie środowiska naturalnego i zasad etyki, tak by w pełni dbać o satysfakcję klientów i komfort użytkowników.

Jako pracodawca Budimex dba o swoich pracowników, oferując im szeroki pakiet benefitów, prywatną opiekę medyczną oraz przyjazną atmosferę pracy.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Praktyki warte uwagi :)

2017-02-03
Praktykantka
Po pierwsze praktyki bardzo rozwijają umiejętności, po drugie atmosfera na praktykach była wyjątkowo dobra, po trzecie praktyki są dobrze płatne, po czwarte te 3 miesiące wystarczają żeby zdobyć doświadczenie, po piąte widać, że zespół w firmie się lubi i szanuje, po szóste wszystkie moje zadania od początku do końca tego okresu były bardzo interesujące i wciągające. Chciało mi się przychodzić :) Polecam
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Asystent (Praca)

  2017-03-19
  Branża: Inżynieria / KonstrukcjeMiejsce: KatowiceTermin rozmowy: 2.2017
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów, Inne
  Kariera
  Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
  Ogólny komentarz

  Rozmowa przez telefon i spotkanie - co fajne po każdej części informują co dalej nie zostawiają człowieka na lodzie bez informacji. Po tym czuć profesjonalizm firmy. Zresztą po pytaniach też go widać. Brałem udział tylko w spotkaniu z HR ale i tak uważam, że nawet HR ma profesjonalne podejście. Pytania bardzo jasno postawione i konkretne zgodne z wymaganiami z ogłoszenia.

  Co mogę więcej dodać szkoda, że się mi nie udało, zdaję sobie sprawę, że na spotkaniu z HR się nie skończył ogólnie proces a dla mnie na tym etapie się skończyła rekrutacja. Może za jakiś czas spróbuję swoich sił jeszcze raz