Budimex

Nieruchomości / Budownictwo

O Budimex

Jesteśmy liderem wśród pracodawców branży budowlanej – organizacją z wieloletnim doświadczeniem i stabilną pozycją na rynku. Należymy do hiszpańskiej grupy Ferrovial, jednej z największych firm działających w sektorze infrastruktury na świecie. Zatrudniamy w Polsce ponad 6 500 osób i współpracujemy z 12 000 kontrahentów realizując ponad 240 kontraktów w ciągu roku.

Oferujemy usługi w sektorach infrastruktury: drogowej, kolejowej, lotniskowej, budownictwa kubaturowego, energetycznego, przemysłowego i ekologicznego. Stopniowo zwiększamy swoje zaangażowanie w sektorze facility management (obsługa nieruchomości i obiektów infrastruktury) oraz gospodarki odpadami.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Praktyki warte uwagi :)

Praktykantka
Po pierwsze praktyki bardzo rozwijają umiejętności, po drugie atmosfera na praktykach była wyjątkowo dobra, po trzecie praktyki są dobrze płatne, po czwarte te 3 miesiące wystarczają żeby zdobyć doświadczenie, po piąte widać, że zespół w firmie się lubi i szanuje, po szóste wszystkie moje zadania od początku do końca tego okresu były bardzo interesujące i wciągające. Chciało mi się przychodzić :) Polecam
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Asystent (Praca)

  Branża: Inżynieria / KonstrukcjeMiejsce: KatowiceTermin rozmowy: 2.2017
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów, Inne
  Kariera
  Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
  Ogólny komentarz

  Rozmowa przez telefon i spotkanie - co fajne po każdej części informują co dalej nie zostawiają człowieka na lodzie bez informacji. Po tym czuć profesjonalizm firmy. Zresztą po pytaniach też go widać. Brałem udział tylko w spotkaniu z HR ale i tak uważam, że nawet HR ma profesjonalne podejście. Pytania bardzo jasno postawione i konkretne zgodne z wymaganiami z ogłoszenia.

  Co mogę więcej dodać szkoda, że się mi nie udało, zdaję sobie sprawę, że na spotkaniu z HR się nie skończył ogólnie proces a dla mnie na tym etapie się skończyła rekrutacja. Może za jakiś czas spróbuję swoich sił jeszcze raz