Bricoman Polska

Sprzedaż

O Bricoman Polska

Bricoman Polska Sp. z o.o. to sieć sklepów/ składów remontowo-budowlanych. Firma działa na rynku od 2007 roku - wtedy otwarto pierwszy punkt w Warszawie. Obecnie przedsiębiorstwo zatrudnia około 600 pracowników w 8 sklepach i w centrali. Bricoman należy do międzynarodowej Grupy Adeo.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Jak ja pracowałem to było bardzo dobrze

Doradca klienta
Naprawdę to była moim zdaniem dobra praca. Normalnie dawali umowę o pracę od początku bez żadnego kombinowania. U każdego pensja to była podstawa i to co się wyrobiło do premii. Szkolili wszystkich z podstawowych rzeczy co się mogą przydać i przydają tak samo dobrze w innej firmie. Pensje tak ogólnie bardzo dobre jak na taki zawód. Grafik jak w każdym sklepie elastyczny co jest jednak dużym ułatwieniem życia. Atmosfera taka mi się trafiła, że ciężko się odchodziło od tych ludzi nawet od kierownika bo miał takie normalne ludzkie podejście do wszystkiego. Także ja polecam jak ktoś szuka stabilnej dobrej pracy.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • System premiowy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Kasjerka (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 1.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Obsługa programów, Inne
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Co ja mogę powiedzieć na temat tej rozmowy.... jak dla mnie po tym gdzie już byłam na rozmowach była fajna. Nie lubię jak trzeba się dopytywać nie wiadomo jak żeby się dowiedzieć jakie warunki proponują. W Brico w ogłoszeniu było dużo informacji i jeszcze więcej powiedział mi kierownik na rozmowie kwalifikacyjnej. Rozmawialiśmy niezbyt długo ale chyba wystarczająco. Ja opowiedziałam zgodnie z prawdą jak i gdzie pracowałam jak umiem obsługiwać komputer i kasę fiskalną i od kiedy mogę przychodzić jak zechce mnie zatrudnić na etacie. Trudno nie było na pewno.