Bricoman Polska

3.8Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Bricoman Polska

Bricoman Polska Sp. z o.o. to sieć sklepów/ składów remontowo-budowlanych. Firma działa na rynku od 2007 roku - wtedy otwarto pierwszy punkt w Warszawie. Obecnie przedsiębiorstwo zatrudnia około 600 pracowników w 8 sklepach i w centrali. Bricoman należy do międzynarodowej Grupy Adeo.

Nowe OpinieDodaj

3.8

Jak ja pracowałem to było bardzo dobrze

2016-12-06
Doradca klienta
Naprawdę to była moim zdaniem dobra praca. Normalnie dawali umowę o pracę od początku bez żadnego kombinowania. U każdego pensja to była podstawa i to co się wyrobiło do premii. Szkolili wszystkich z podstawowych rzeczy co się mogą przydać i przydają tak samo dobrze w innej firmie. Pensje tak ogólnie bardzo dobre jak na taki zawód. Grafik jak w każdym sklepie elastyczny co jest jednak dużym ułatwieniem życia. Atmosfera taka mi się trafiła, że ciężko się odchodziło od tych ludzi nawet od kierownika bo miał takie normalne ludzkie podejście do wszystkiego. Także ja polecam jak ktoś szuka stabilnej dobrej pracy.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Kasjerka (Praca)

2017-02-20
Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 1.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz