Bioton

3.9Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Bioton

BIOTON to firma biotechnologiczna o globalnym zasięgu. BIOTON skupia się głównie na tworzeniu innowacyjnych leków, rozszerzaniu portfolio leków odtwórczych oraz wzmacnianiu pozycji produkowanej przez siebie insuliny na rynku polskim i światowym. Wszystkie działania firmy wynikają głównie z troski o jakość życia i zdrowia Polaków. BIOTON uczestniczy w licznych projektach naukowo-badawczych.

Nowe OpinieDodaj

3.4

Większość rzeczy na plus

2016-12-01
Przedstawiciel Medyczny
Zgodnie z tym co napisałem większość rzeczy takich istotnych z punktu widzenia pracownika w Biotonie była na plus. I tu mogę wymienić na przykład wynagrodzenia, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenia, narzędzia pracy, równowagę między pracą i życiem poza pracą, atmosferę, rodzaj dystrybuowanych produktów i ich jakość.

Mniej pozytywnie przedstawiała się sprawa szkoleń, które powinny być częściej i lepsze. Podobnie z szansami awansowania. Myślę, że ludziom bardziej by się chciało gdyby mieli dodatkową motywację.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Młodszy Specjalista ds. Rozwoju (Praca)

2016-12-09
Branża: Farmaceutyka / MedycynaMiejsce: MacierzyszTermin rozmowy: 10.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz