Berendsen

Sprzedaż, Przemysł / Produkcja, Transport / Logistyka

O Berendsen

Berendsen Textile Service to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży usługowej związanej z tekstyliami. Do zadań firmy należy wynajem i serwis odzieży ochronnej i roboczej, urządzeń higienicznych oraz wynajem i serwi odzieży pranej w bezpyłowej strefie Cleanroom.

Firma ma ponad 150-letnią tradycję, a w Polsce działa od roku 1996. Od 2004 roku posiada certyfikat ISO 9001:2000, a od 2008 ISO 14001:2004.

Sieć zakładów firmy to nowoczesne pralnie przemysłowe, wyposażone w najnowsze maszyny i technologie. Stosowane są tam rozwiązania proekologiczne, dzięki czemu Brendsen postrzegany jest jako firma mocno zorientowana na środowisko naturalne.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dobry stosunek do pracownika

2016-11-12
Przedstawiciel handlowy
O Berendsen można powiedzieć dużo dobrych rzeczy. Zaczynając od tego co najważniejsze, czyli od wysokiego wynagrodzenia przez fajną atmosferę, wygodne godziny pracy a kończąc na bardzo dobrym stosunku do pracownika.

Dla handlowców może być ciężko pod względem planów sprzedażowych, bo założenia były bardzo duże i trudne przez to do zrealizowania. Podobało mi się, że tu wszystko było oczywiście na ile się dało na luzie i na spokojnie. Tego brakuje w obecnej pracy.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Narzędzia pracy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Przedstawiciel handlowy (Praca)

2016-08-27
Branża: SprzedażMiejsce: Wiązowna-KościelnaTermin rozmowy: 7.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Kursy/Certyfikaty, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Chodziło o to, że szukali przedstawiciela handlowego na woj. mazowieckie. Stwierdziłem, że ok mogę spróbować swoich sił. Dostałem się na etap rozmów kwalifikacyjnych. Byłem na dosłownie jednym spotkaniu. Mi się niby podobało, ale im się chyba coś nie spodobało we mnie.

Także przygotować się trzeba na jedną rozmowę i na dużo pytań. Najwięcej (chyba zawsze na każdej rekrutacji przynajmniej na której ja byłem do tej pory) mówi się o doświadczeniu zawodowym. Jakie się ma co się robiło dlaczego już się tego nie robi i co chce się robić dalej. Przy przedstawicielskich stanowiskach zawsze pytają o dyspozycyjność prawo jazdy i umiejętności. Ta rekrutacja była bardzo tradycyjna. To też jest już sama w sobie podpowiedź, bo jeżeli ktoś brał udział wcześniej w rekrutacjach na ph to wie o co chodzi.

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz