Berendsen

3.8Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Berendsen

Berendsen Textile Service to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży usługowej związanej z tekstyliami. Do zadań firmy należy wynajem i serwis odzieży ochronnej i roboczej, urządzeń higienicznych oraz wynajem i serwi odzieży pranej w bezpyłowej strefie Cleanroom.

Firma ma ponad 150-letnią tradycję, a w Polsce działa od roku 1996. Od 2004 roku posiada certyfikat ISO 9001:2000, a od 2008 ISO 14001:2004.

Sieć zakładów firmy to nowoczesne pralnie przemysłowe, wyposażone w najnowsze maszyny i technologie. Stosowane są tam rozwiązania proekologiczne, dzięki czemu Brendsen postrzegany jest jako firma mocno zorientowana na środowisko naturalne.

Nowe OpinieDodaj

3.4

Dobry stosunek do pracownika

2016-11-12
Przedstawiciel handlowy
O Berendsen można powiedzieć dużo dobrych rzeczy. Zaczynając od tego co najważniejsze, czyli od wysokiego wynagrodzenia przez fajną atmosferę, wygodne godziny pracy a kończąc na bardzo dobrym stosunku do pracownika.

Dla handlowców może być ciężko pod względem planów sprzedażowych, bo założenia były bardzo duże i trudne przez to do zrealizowania. Podobało mi się, że tu wszystko było oczywiście na ile się dało na luzie i na spokojnie. Tego brakuje w obecnej pracy.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Przedstawiciel handlowy (Praca)

2016-08-27
Branża: SprzedażMiejsce: Wiązowna-KościelnaTermin rozmowy: 7.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz