Beetsma

3.7Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Beetsma

Beetsma specjalizuje się w pośrednictwie pracy zarówno stałej, jak i tymczasowej w Polsce oraz poza granicami kraju. Ściśle współpracuje głównie z firmami produkcyjnymi poszukującymi pracowników różnego szczebla. Beetsma jest częścią holdingu Van Koppen & Van Eijk, przodującego pośrednika na rynku holenderskim.

Nowe OpinieDodaj

2.8

Wiele do zmiany

2016-05-17
Specjalista ds HR/Project Manager
Firma ma świetną załogę, ludzie i atmosfera są rewelacyjni. Odbywają się szkolenia wewnętrzne oraz imprezy firmowe. Niestety z plusów to tyle.. Praca jest bardzo stresująca i wymagająca. Panuje ogólny bałagan. System pracy 24h/7 dni w tygodniu. Czasami pracowało się po 12 dni pod rząd jak wypadł Ci tzw "dyżur", którego się nigdy nie odbierało. Wynagrodzenie owszem nie jest najmniejsze ale jak przeanalizuje się ilość pracy i czasu który trzeba poświęcić to nie jest już tak atrakcyjne. HRu raczej nikt się tam nie nauczy ale może to być dobry początek dla osób, które zaczynają i są zainteresowane branżą. Firma z dużym potencjałem, jednak należałoby wprowadzić procedury dzięki którym będą przestrzegane normy czasu pracy może wtedy zmniejszyłaby się rotacja pracowników.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Specjalista ds. rekrutacji (Praca)

2016-10-17
Branża: Human ResourcesMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 6.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz