Beetsma

Human Resources

O Beetsma

Beetsma specjalizuje się w pośrednictwie pracy zarówno stałej, jak i tymczasowej w Polsce oraz poza granicami kraju. Ściśle współpracuje głównie z firmami produkcyjnymi poszukującymi pracowników różnego szczebla. Beetsma jest częścią holdingu Van Koppen & Van Eijk, przodującego pośrednika na rynku holenderskim.

Nowe OpinieDodaj

2.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Wiele do zmiany

Specjalista ds HR/Project Manager
Firma ma świetną załogę, ludzie i atmosfera są rewelacyjni. Odbywają się szkolenia wewnętrzne oraz imprezy firmowe. Niestety z plusów to tyle.. Praca jest bardzo stresująca i wymagająca. Panuje ogólny bałagan. System pracy 24h/7 dni w tygodniu. Czasami pracowało się po 12 dni pod rząd jak wypadł Ci tzw "dyżur", którego się nigdy nie odbierało. Wynagrodzenie owszem nie jest najmniejsze ale jak przeanalizuje się ilość pracy i czasu który trzeba poświęcić to nie jest już tak atrakcyjne. HRu raczej nikt się tam nie nauczy ale może to być dobry początek dla osób, które zaczynają i są zainteresowane branżą. Firma z dużym potencjałem, jednak należałoby wprowadzić procedury dzięki którym będą przestrzegane normy czasu pracy może wtedy zmniejszyłaby się rotacja pracowników.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Narzędzia pracy
  • System premiowy
  • Wyjazdy integracyjne

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Specjalista ds. rekrutacji (Praca)

Branża: Human ResourcesMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 6.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Obsługa programów, Inne
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Rekrutacja była bardzo podobna do tych, w których sama brałam udział i jako uczestnik i jako rekruter. Można powiedzieć, że mogę ją profesjonalnie ocenić ;) W końcu sama wielokrotnie siedziałam po drugiej stronie biurka i to ja przepytywałam kandydatów. Swoją drogą ciężko się przestawić na bycie kandydatem zamiast rekruterem ;) Wracając jednak do rozmowy - była merytoryczna. Pytania zadawane tak, żeby się można było wypowiedzieć. Co prawda były bardzo typowe nic oryginalnego się nie pojawiło. Doświadczenie, dyspozycyjność, oczekiwania, umiejętności - wokół tych 4 rzeczy krążyły. Jedyny minus tej rekrutacji jest taki, że nie informują kandydatów o wynikach, mimo że zapewniali, że to zrobią.