Bayer Service Center Gdańsk

3.6Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Bayer Service Center Gdańsk

Bayer to międzynarodowa firma działająca w obszarach Life Science: ochrony zdrowia oraz rolnictwa.
Produkty i usługi Bayer mają na celu przynoszenie ludziom korzyści i ulepszanie jakości ich życia. Bayer tworzy wartość poprzez innowacje, wzrost i zapewnianie wysokich zysków. Będąc firmą odpowiedzialną społecznie, Bayer przestrzega zasad zrównoważonego rozwoju. Ponadto w Bayer otrzymasz unikalną możliwość, aby stać się częścią organizacji będącej w ciągłej fazie wzrostu, a także wiele możliwości rozszerzenia profesjonalnego doświadczenia w firmie, która wspiera innowacje i daje pracownikom siłę do zmian.

W Bayer Service Center Gdańsk zapewniamy pracownikom wyjątkową atmosferę pracy i przyjazną kulturę organizacyjną (elastyczne godziny pracy, bogaty pakiet świadczeń socjalnych, pokój zabaw dla dzieci, pokoje socjalne, politykę work-life balans). Kandydatom oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz pracę w dogodnej lokalizacji, w nowoczesnym biurze z niepowtarzalnym widokiem na Trójmiejski Park Krajobrazowy i Zatokę Gdańską. Oferujemy również płatne praktyki z możliwością zatrudnienia na stałe.

Co nas wyróżnia?

O rozwoju i wartości naszej firmy decydują ludzie, którzy ją tworzą. To oni są największym potencjałem. Dlatego w Bayer dbamy o przyjazną atmosferę, komfortowe warunki pracy i ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych pracowników. Doceniamy talenty, bo dzięki nim czerpiemy korzyści z ich innowacyjnych pomysłów, wspieramy pracowników, którzy dążą do rozwoju, są zmotywowani, otwarci na nowe rozwiązania i lubią kwestionować status quo. Wszystkim nowozatrudnionym pracownikom oferujemy pakiet szkoleń wprowadzających, ułatwiających wejście w nowe środowisko pracy. Nasi Menedżerowie aktywnie angażują się w proces identyfikacji i wspieranie Talentów w swoich zespołach. Już od kilku lat jesteśmy wyróżniani prestiżowymi nagrodami dla Idealnego Pracodawcy.

Rekrutacja

Aktualne oferty pracy dostępne są na portalu Pracuj.pl. CV i list motywacyjny w języku angielskim można także przesyłać na adres: [email protected].

Poszukujemy osób na stanowiska:
Młodszy/a Księgowy/a, Księgowy/-a, Starszy/-a Księgowy/-a

Działy prowadzące rekrutację:
Accounts Payable, Accounts Receivable, Asset Management, General Ledger, Travel & Expenses 

Kierunek studiów:
finanse, rachunkowość i kierunki pokrewne, filologia niemiecka oraz filologie innych języków

Lokalizacja: Gdańsk

Nowe OpinieDodaj

3.8

Jest w porządku, ale bez zachwytów

2016-03-15
anonimowo
Pewnie wszystko zależy od początkowych oczekiwań. Jak ktoś ma bardzo duże to nigdy nie wiadomo czy firma im sprosta. Dla mnie jest w porządku jestem zadowolona, ale raczej nie wpadam w zachwyt. Wydaje mi się, że może być jeszcze lepiej. Na minus brak możliwości awansu i niezbyt jasny system przyznawania premii.

Na plus duży pakiet socjalno-benefitowy, wynagrodzenia, atmosfera, work/life balance i rozwój osobisty.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Młodszy Księgowy (Praca)

2015-12-30
Branża: Finanse / EkonomiaMiejsce: GdańskTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 4 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
  • Assessment centre
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz