Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Bayer Service Center Gdańsk

Finanse / Ekonomia, Księgowość / Audyt / Podatki

O Bayer Service Center Gdańsk

Bayer to międzynarodowa firma działająca w obszarach Life Science: ochrony zdrowia oraz rolnictwa.

Produkty i usługi Bayer mają na celu przynoszenie ludziom korzyści i ulepszanie jakości ich życia. Bayer tworzy wartość poprzez innowacje, wzrost i zapewnianie wysokich zysków. Będąc firmą odpowiedzialną społecznie, Bayer przestrzega zasad zrównoważonego rozwoju. Ponadto w Bayer otrzymasz unikalną możliwość, aby stać się częścią organizacji będącej w ciągłej fazie wzrostu, a także wiele możliwości rozszerzenia profesjonalnego doświadczenia w firmie, która wspiera innowacje i daje pracownikom siłę do zmian.


W Bayer Service Center Gdańsk zapewniamy pracownikom wyjątkową atmosferę pracy i przyjazną kulturę organizacyjną (elastyczne godziny pracy, bogaty pakiet świadczeń socjalnych, pokój dla rodzica z dzieckiem, politykę work-life balans). Kandydatom oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz pracę w dogodnej lokalizacji, w nowoczesnym biurze z niepowtarzalnym widokiem na Trójmiejski Park Krajobrazowy i Zatokę Gdańską. Oferujemy również płatne praktyki z możliwością zatrudnienia na stałe.


Co nas wyróżnia?


O rozwoju i wartości naszej firmy decydują ludzie, którzy ją tworzą. To oni są największym potencjałem. Dlatego w Bayer dbamy o przyjazną atmosferę, komfortowe warunki pracy i ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych pracowników. Doceniamy talenty, bo dzięki nim czerpiemy korzyści z ich innowacyjnych pomysłów, wspieramy pracowników, którzy dążą do rozwoju, są zmotywowani, otwarci na nowe rozwiązania i lubią kwestionować status quo. Wszystkim nowozatrudnionym pracownikom oferujemy pakiet szkoleń wprowadzających, ułatwiających wejście w nowe środowisko pracy. Nasi Menedżerowie aktywnie angażują się w proces identyfikacji i wspieranie Talentów w swoich zespołach. Już od kilku lat jesteśmy wyróżniani prestiżowymi nagrodami dla Idealnego Pracodawcy.


Rekrutacja


Aktualne oferty pracy dostępne są na portalu Pracuj.pl. CV i list motywacyjny w języku angielskim można także przesyłać na adres: [email protected].


Poszukujemy osób na stanowiska:

Młodszy/a Księgowy/a, Księgowy/-a, Starszy/-a Księgowy/-a, Praktykant/ka w Dziale Księgowości, Specjaliści do działu Procurement.


Działy prowadzące rekrutację:

Order to Cash (O2C), Source To Pay (S2P), Księga główna, dział Procurement.


Kierunek studiów:

Finanse, rachunkowość i kierunki pokrewne, filologia niemiecka oraz filologie innych języków.


Lokalizacja: Gdańsk

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Korporacyjnie, ale nie najgorzej

anonimowo
To jest jednak korporacja i trochę to czuć. Mnie to nie do końca odpowiadało, bo było sporo biurokracji i różnych dziwnych procedur, które moim zdaniem są zbędne. Ale co do samej pracy to nawet była ok. Bayer na pewno oferuje całkiem niezłe wynagrodzenie i to jest główna zalet. A do tego dochodzą też benefity jak chociażby prywatna opieka medyczna czy karta sportowa. Niby to już norma, ale tak naprawdę w wielu firmach wciąż tego nie ma. Atmosfera między współpracownikami raczej taka poprawna, ludzie sympatyczni, więc obyło się bez większych zgrzytów. Ale jak mówię, ta korporacyjność mi jednak trochę przeszkadzała, a poza tym ta firma dawała raczej małe możliwości rozwoju.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Młodszy Księgowy (Praca)

Branża: Finanse / EkonomiaMiejsce: GdańskTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 4 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
  • Assessment centre
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania, Wiedza o Firmie
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Uczelnia, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Bayer poszukiwał kogoś na stanowisko młodszego księgowego. Nie mam prawie doświadczenia, ale w ogłoszeniu zaznaczyli, że mogą wszystkiego nauczyć. Po upływie czasu zadzwoniła do mnie ich przedstawicielka, chciała krótko porozmawiać. Była zainteresowana dlaczego wybrałam takie studia, jak było na poprzednich praktykach, jak jest u mnie z językami oraz dlaczego chciałabym się uczyć w takiej firmie, jak ta ich. Pod koniec zaproponowała mi udział w Assessment Centre.

Nie miałam pojęcia czego się spodziewać. Okazało się, że takie Assessment Centre to po prostu różne zadania do wykonania, w tym także grupowe. Coś na zasadzie jak zareagujesz w danej sytuacji i czy umiesz współpracować.

Najlepsi wg nich zostali zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną, bardziej przypominającą to, co się z rozmową kojarzy. Dwie osoby zadawały pytania, a że nie mam dużego doświadczenia, o tym było tylko chwilę. Później o motywacji do pracy, chęci nauki i zdobywania nowych kwalifikacji. Oczywiście musiała się też odbyć rozmowa po angielsku oraz w zadeklarowanym przeze mnie niemieckim.