Bank Ochrony Środowiska S.A.

Finanse / Ekonomia

O Bank Ochrony Środowiska S.A.

Bank Ochrony Środowiska funkcjonuje na polskim rynku od ponad 20 lat. Oferuje rozwiązania zarówno dla klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych. Produkty BOŚ regularnie zdobywają nagrody i wyróżnienia przyznawane przez niezależnych ekspertów z branży finansowej. Dodatkowo bank aktywnie wspiera ekologię - od początku swojej działalności do chwili obecnej przeznaczył już ponad 15 miliardów złotych na projekty ekologiczne.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Jako były pracownik BOŚ mogę powiedzieć, że to był fajny pracodawca

Młodszy Doradca Klienta
Pomimo tego, że nie pracuję obecnie, pracowałem sporo i o firmie wydaje mi się, że sporo wiem.

Mieli i zapewne nadal utrzymują bardzo dobry stosunek do pracowników. Przeważnie wszyscy są zadowoleni z pracy, ale trudno się dziwić jak dostają takie wynagrodzenia + pakiet w prywatnej opiece medycznej i kartę sportową. Z tego co mi się obiło o uszy kasa jest bez porównania do innych banków. Elastyczny czas pracy dla doradców jest wszędzie tutaj tak samo był i działał, ale czasami ciężko było coś zmienić jak nagle komuś wypadła sprawa do załatwienia.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Specjalista ds. wsparcia bankowości elektronicznej (Praca)

Branża: Doradztwo / KonsultingMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 11.2015
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Testy analityczne
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Obsługa programów, Inne
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie, Inne
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Po dłuższych poszukiwaniach pracy postanowiłam zaryzykować i spróbować w innej dziedzinie, w tym wypadku w bankowości. Nie mieli wielkich wymagań, dlatego wysłałam im swoje CV. O dziwo oddzwonili z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną. Ciężko powiedzieć, czego można było się spodziewać, ale po spotkaniu nie przekonali mnie dostatecznie, żebym chciała tam pracować. Widocznie wybrzydzam. W praktyce najpierw dostałam test psychometryczny (bardzo dużo pytań i bardzo mało czasu, trzeba to robić na intuicję).

Potem zaczęli mnie trochę przepytywać, dlaczego chcę zmienić branżę, co wiem o bankowości, czy uważam, że sprawdzę się w pracy z klientem. Uważam, że się sprawdzę, ale skąd mam to niby wiedzieć, jeśli jeszcze tak nie pracowałam...

Na koniec jakieś dwa tygodnie po spotkaniu napisali, że jednak mi dziękują, ale to nie to. Tak jak mówiłam, sama nie byłam przekonana, więc to nawet lepiej. Widocznie to praca nie dla mnie.