Axians

Nowe technologie / IT, Telekomunikacja

O Axians

ATEM - Polska Sp. z o.o. został założony w 1995 roku. Firma zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług z zakresu systemów telekomunikacyjnych, multimedialnych, a także radiowo-telewizyjnych. Przedsiębiorstwo posiada centralę w Gdyni, a oprócz tego zarządza siecią przedstawicielstw regionalnych.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Zatrudnienie na start

anonimowo
Wymagają bardzo dużo od pracownika łącznie z byciem ciągle pod telefonem, ale na pierwszą pracę to dobry chrzest bojowy. Praca ma swoje bonusy w postaci dosyć wysokiego wynagrodzenia, sympatycznej atmosfery, elastycznego czasu pracy i fajnych samochodów służbowych. Na początku jest super potem może się to nieco nudzić. Szczególnie jak trzeba się zajmować pracą nawet po powrocie do domu. Taki system na dłuższą metę jest i męczący i stresujący. Stąd mój tytuł "zatrudnienie na start" idealnie oddaje stan rzeczy.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Narzędzia pracy
  • Wyjazdy integracyjne
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Anonimowo (Praca)

Branża: Przemysł / ProdukcjaMiejsce: Warszawa, MazowieckieTermin rozmowy: 12.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Rozmowa jak rozmowa. Nic szczególnie się nie wyróżniało, pytali o to co zawarłem w CV, motywacje, zainteresowania. Później było sprawdzenie wiedzy technicznej i część rozmowy odbyła się po angielsku. Ogółem poziom raczej niewygórowany, jeśli ktoś jest w temacie da sobie radę. Przedstawili mi stanowisko i dostałem wszystkie potrzebne mi informacje. Rozmowa tak jak pisałem przeciętna. Jedyne, co wspominam negatywnie to to, że było jakoś duszno w ich biurze.