Arteria

Marketing / Reklama / PR, Obsługa Klienta / Call Center, Sprzedaż

O Arteria

Grupa Kapitałowa Arteria S.A. zajmuje się świadczeniem usług związanych ze sprzedażą, obsługą klienta oraz wsparciem procesów operacyjnych. Obecnie zarządza największym polskim komercyjnym contact center, w którym pracuje ponad 2000 konsultantów. Firma istnieje na rynku od 2004 roku, a od roku 2006 jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Praca może być

anonimowo
Gdyby zrobili coś z atmosferą to byłoby sto razy lepiej. Jakby mieli coś poprawiać to jeszcze zmniejszyć stres, zmienić podejście do pracowników na takie z większym zrozumieniem i ograniczyć ilość niepotrzebnych obowiązków.

Pochwalić ich osobiście mogę za godziny pracy tym samym za worklife balance, szkolenia i pieniądze. Mimo tych plusów nie każdy wytrzyma te wyżej wypisane minusy. Ja jak widać nie wytrzymałem
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Pracownik Infolinii (Praca)

  Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 9.2015
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zainteresowania
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kierunek studiów
  Kariera
  Kariera:Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Rozmowa była banalnie prosta. Najpierw przedstawiono mi zakres obowiązków, później poproszono o powiedzenie kilku słów o sobie, tak ogólnie. Plus zainteresowania, doświadczenie, studia i… to wszystko. Nie trwała ta rozmowa więcej niż 10 minut, była zupełnie standardowa i raczej nie sprawiłaby nikomu problemu. Na akie rekrutacje to ja mogę chodzić ;)