Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Archidoc

Doradztwo / Konsulting

O Archidoc

ArchiDoc S.A. działa od 1994 roku, świadcząc usługi związane z zarządzaniem dokumentami oraz back-office. Firma wraz z Voice Contact Center tworzą Grupę ArchiDoc. Przedsiębiorstwo zarządza 3 centrami operacyjnymi - w Warszawie, Chorzowie i Młochowie oraz kancelariami on-side. Łącznie zatrudnia ponad 950 osób.

Nowe OpinieDodaj

1.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Monotonna praca z autorytarnymi przełożonymi

Rejestrator danych
Odradzam. Przetwarzanie danych na najniższym stanowisku w ArchiDoc to praca zabijająca kreatywność, męcząca i niesprzyjająca jakiemukolwiek rozwojowi. Szanse na awans bez znajomości są zerowe. Przełożeni są autorytarni i nieszczerzy. Zatrudnienie w oparciu o umowę śmieciową w pakiecie z rzeczywistym ryzykiem zwolnienia z dnia na dzień. Nie marnujcie czasu.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  rejestrator danych (Praca)

  Branża: Administracja biurowaMiejsce: Warszawa, MazowieckieTermin rozmowy: 11.2017
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kierunek studiów
  Kariera
  Kariera:Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Moja rekrutacja poszła bardzo sprawnie. Wysłałem CV przez stronę firmy i na drugi dzień zadzwoniła do mnie pani zapraszając na rozmowę kwalifikacyjną. Nie spodziewałem się, że rozmowa będzie taka krótka, trwała może z 10 minut. Pani kierownik firmy przedstawiła mi czym się zajmują i gdzie w tym wszystkim jest osoba na stanowisku rejestratora danych (na nie aplikowałem). Zapytała mnie o wykształcenie, doświadczenie i jak trafiłem na ich ofertę pracy. Największy plus tej rekrutacji to przemiła atmosfera. Nieczęsto spotyka się osoby na stanowisku kierowniczym o tak miłym nastawieniu do kandydatów. Minusów nawet nie zdążyłem w te 10 minut wyłapać.