Decathlon

3.8Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Decathlon

Decathlon na całym świecie to zespół ponad 77 000 osób pasjonujących się sportem.

Ponad 80 narodowości i 350 rodzajów aktywności sportowych. Polska to sportowa drużyna ponad 3600 pracowników w 46 sklepach. Naszą misją jest czynić sport dostępnym dla wielu.Na całym świecie mamy tę samą silną i wyjątkową kulturę, wzmocnioną naszymi dwiema najważniejszymi wartościami, którymi są witalnośćodpowiedzialność. Jesteśmy przekonani, że tym co wzbogaca człowieka jest powierzana mu odpowiedzialność, samodzielność i rozwój kompetencji. A szczęście naszych pracowników przekłada się na zadowolenie naszych klientów.


Nowe OpinieDodaj

4.0

Wyjątkowo spoko praca :)

2016-12-04
sprzedawca
Wyjątkowa praca dla ludzi, którzy lubią sport, chcą coś robić w przerwie między zajęciami na studiach (albo po studiach), oczekują przyzwoitych zarobków i nie przeszkadza im kontakt z klientem. Tak w dużym skrócie można podsumować pracę w Decathlonie.

Ogólnie miłe zaskoczenie jak firma traktuje pracowników. Wszyscy w przyjacielskich relacjach, miła atmosfera, dobre pieniądze i grafik dostosowany do możliwości. Najgorzej u mnie z dojazdem, bo miałam daleko do swojego sklepu.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Sprzedawca Kasjer (Praca)

2017-04-05
Branża: SprzedażMiejsce: GdańskTermin rozmowy: 3.2017
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz