Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Decathlon

Finanse / Ekonomia, Sprzedaż, Handel i Usługi, Sport / Rekreacja

O Decathlon

W Decathlon czynimy sport dostępnym dla wielu i robimy wszystko, co możemy, aby uszczęśliwić użytkowników naszych sportowych produktów, poprzez: ciągłe szukanie i wprowadzanie innowacji w zakresie oferowanych produktów oraz usług, bogate zaplecze sportowe wokół naszych sklepów oraz dzielenie się sportową pasją z naszymi klientami.

Aktywnie wspieramy sportowe inicjatywy, dzięki którym lokalna społeczność zyskuje nowe sportowe możliwości i ma okazję spróbować nowych form aktywności fizycznej.

Wszystkich Pracowników Decathlon łączy sportowa pasja ku szczęściu wielu osób na całym świecie.

Gotów na przygodę ? PO PROSTU DO NAS DOŁĄCZ ! #tworzeDecathlon

Poznaj nas:

-> http://www.decathlonkariera.pl

-> https://pracujebolubie.pl/decathlon/

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Bardzo miło wspominam tę pracę

sprzedawca
Konkretna firma, moim zdaniem bez żadnych znaczących wad. Wiadomo, że wynagrodzenie mogłoby być lepsze, ale i tak było zadowalające. A jak jeszcze dodać wszystkie benefity, jakie proponowali, takie jak prywatna opieka medyczna, dofinansowanie karty sportowej czy zniżki na produkty w Decathlonie to już w ogóle było super. Poza tym miałem okazję poznać tam koleżeńskich ludzi, na których wsparcie można było liczyć. No i wszyscy tam interesowaliśmy się sportem, więc połączyły nas też wspólne pasje. Z dużą dawką pozytywnych emocji wspominam czas mojej pracy w tej firmie.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Anonimowo (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 4.2018
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Kariera
Kariera:Doświadczenie
O Tobie
O Tobie:Wiedza o Firmie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Szybko, łatwo i bezproblemowo. Najpierw rozmowa przez telefon, raczej krótka i taka ogólna, potem spotkanie z rekruterem i kierownikiem sektora. Pytania dotyczyły mojej wiedzy o firmie i sprzedawanych produktach, a także w jakim wymiarze godzin jestem dyspozycyjny – w firmie Decathlon proponują elastyczny grafik, co było dla mnie dużym plusem. Poza tym poprosili mnie o prezentację jednego z produktów, jakie oferują, ale takie zadania często pojawiają się w czasie rekrutacji do sprzedaży, więc byłem na to przygotowany. W całej rozmowie głównie interesowała ich moja wiedza i zainteresowania związane z jakimś sportem, który jest powiązany z asortymentem jaki oferują, więc widać że szukają kogoś, kto jest obeznany w danym temacie.