Aplikom

Doradztwo / Konsulting, Nowe technologie / IT

O Aplikom

Aplikom Sp. z o.o. to jeden z najważniejszych partnerów firmy Autodesk w kraju, a zarazem pierwszy polski przedstawiciel tej marki. Przedsiębiorstwo współtworzyło początkowe wersje programu AutoCAD. Obecnie zajmuje się wdrożeniami rozwiązań ERP, PDM, CAM i innych, a także prowadzi sklep internetowy Aspero.pl.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Całość na mocną czwórkę

anonimowo
Bardzo fajnie mi się pracowało w Aplikomie. Znudziła mi się branża i dlatego zmieniłem pracę. Tak to bym pewnie jeszcze tam siedział w najlepsze ;)

Czego chcieć więcej jak się ma zniżki na produkty godziwe wynagrodzenie fajną atmosferę elastyczne godziny dodatkowy socjal i jeszcze cię słuchają jak wpadniesz na sensowny pomysł ;) Dla mnie prawie nic więcej nie trzeba ;) Uwag do nich nie mam żadnych odszedłem "w pokoju" bo przy takich firmach tak właśnie powinno się robić :)
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Narzędzia pracy
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Specjalista ds. sprzedaży (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: ŁódźTermin rozmowy: 10.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania, Inne, Wiedza o Firmie
Wykształcenie
Wykształcenie:Inne
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Na proces rekrutacji składały się 3 etapy. Pierwszy oczywisty aplikacja przez stronę internetową. Chcieli i CV i List Motywacyjny. Drugi to rozmowa telefoniczna. Totalny wstęp z pytaniami na temat doświadczenia i oczekiwań. Taki prosty przegląd informacji zawartych wcześniej w tych dokumentach aplikacyjnych. Trzecia część to spotkanie z 2 osobami z Aplikomu. Więcej pytań więcej odpowiedzi. Powtórka z doświadczenia i oczekiwań, do tego zainteresowania, zalety, wiedza o firmie, motywacja do pracy i nauki. Wszystko w pełni poprawne i w porządku.