Amii

Sprzedaż, Przemysł / Produkcja

O Amii

Amii Sp. z o. o. jest dynamiczną firmą prywatną obecną na rynku ponad 35 lat. Nasza firma oferuje szeroką gamę filtrów do wody i ich akcesoriów, alkomatów oraz kesek, czyli zapinek do futer. We wszystkich tych dziedzinach możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem.

Jesteśmy obecni na wielu rynkach, zarówno w kraju jak i za granicą. Nasze produkty są zawsze najwyższej jakości i cieszą się powodzeniem w wielu krajach na całym świecie, między innymi w Niemczech, Holandii, Włoszech, Stanach Zjednoczonych, Rosji, oraz na Ukrainie, Białorusi czy Litwie.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Szansa na dynamiczny rozwój

anonimowo
Amii daje szansę na dynamiczny rozwój, na pracę w świetnej atmosferze i fajnymi ludźmi i jeszcze na zarabianie satysfakcjonujących pieniędzy. Oprócz tego zawsze wszystko jest zgodnie z umową - np. pieniądze na czas.

Work/life balance jak najbardziej zachowany w ogóle godziny pracy są bardzo dobre.

Nie wiem co mogliby poprawić, bo jak ktoś się chce rozwijać to się tam odnajdzie i będzie bardzo zadowolony z tego co mu zaproponują.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Handlowiec (Praca)

  Branża: Instalacja / Utrzymanie / SerwisMiejsce: ŁódźTermin rozmowy: 2.2018
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zainteresowania
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Języki obce, Inne
  Kariera
  Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Wysłałem CV do Amii na stanowisko handlowca. Najpierw rozmawiałem z asystentką prezesa - rozmowa była bardzo ogólna. Następny etap to rozmowa z bezpośrednim przełożonym. Tu też poruszane były raczej ogólne kwestie. (Wiedza o firmie, czym się zajmowałem do tej pory, zainteresowania, wykształcenie itp.) Ostatnia część to rozmowa z szefem działu, do którego złożyłem CV. Była inna niż się spodziewałem. Szef przeglądał moje CV i kazał mi mówić o sobie, coś w stylu zrobienia sobie samemu reklamy “na żywo”. W zawodzie handlowca umieć sprzedać coś “na żywo” to w sumie ważna umiejętność. To tyle. Rekrutacja ogółem miła i fajnie przeprowadzona.