AIUT

Nowe technologie / IT, Inżynieria / Konstrukcje

O AIUT

AIUT tworzy nowatorskie rozwiązania dla automatyzacji i robotyzacji przemysłu. Firma działa na rynku od ponad 20 lat i do tej pory udało jej się zrealizować ponad 300 projektów w 45 krajach świata. Obecnie zatrudnia 200 inżynierów z różnych dziedzin.

Nowe OpinieDodaj

3.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Nie każdy będzie się potrafił odnaleźć

2016-11-08
anonimowo
To że są wyjazdy służbowe wiadomo od początku. Tylko dopiero w praktyce jak już się przez pewien okres pracuje zaczyna się mieć świadomość czym to pachnie. Często ludzie z tego powodu rezygnują i szukają pracy na miejscu. Ja to tam rozumiem.

Firma przy tym można powiedzieć poświęceniu odpowiednio płaci tylko na work/ life balance nie ma co liczyć. Zanim gdziekolwiek kogokolwiek wyślą muszą go odpowiednio przeszkolić - chwali się takie podejście. Były na pewno rzeczy które dałoby się zmienić ale to już nie moja sprawa bo od pewnego czasu nie pracuję w AIUT.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Inżynier-elektryk (Praca)

  2016-02-25
  Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: GliwiceTermin rozmowy: 4.2015
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kierunek studiów, Uczelnia, Dodatkowe Projekty, Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Cele zawodowe, Doświadczenie
  O Tobie
  O Tobie:Sukcesy i Porażki
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Rozmowę prowadził kierownik. Bardzo miły facet. Na początek chciał, żebym opowiedział coś o sobie, o umiejętnościach i doświadczeniu. Pytał o studia, o specjalizację, o doświadczenie. Opowiedziałem, gdzie wcześniej pracowałem i jaki był zakres obowiązków.

  Pytał też, jak widzę siebie w tej firmie za kilka lat. Chodziło o to, czy jest to dla mnie praca przejściowa, czy też bym może chciał się związać z firmą na dłużej?

  Taka standardowa rekrutacyjna gadka.

  Na koniec były chyba dwa pytania, które miały zweryfikować moją wiedzę techniczną. Odpowiedziałem bez problemu, bo dotyczyły podstaw.

  Najnowsze oferty pracy

  Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


  Pobierz Chrome


  Pobierz