Ailleron

Nowe technologie / IT

O Ailleron

Ailleron to lider w branży rozwiązań technologicznych, umożliwiających klientom zwiększenie potencjału sprzedaży. Dostarcza produktów dla branży finansowej, telekomunikacyjnej oraz hotelarskiej.

Outsourcing usług informatycznych firma świadczy zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Produkty oferowane przez firmę to najwyższa jakość, innowacyjność i pewność, że będą one odpowiadały profilowi klienta.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Bywa stresująco, ale podoba mi się

Młodszy specjalista ds. rekrutacji
Ailleron to spora firma z dużymi aspiracjami, a jako że uważam się za osobę ambitną to stwierdziłam, że dobrze się tam odnajdę. I pod pewnymi względami się nie myliłam – dają mi duże pole do rozwoju, mogę uczyć się każdego dnia. Ale trochę trzeba się postarać i dać coś od siebie, więc na pewno nie jest to praca dla leniwych. Pasują mi też godziny pracy, także moja ogólna ocena jest raczej dobra. Największą wadą jest czasami duża dawka nerwów, ale staram sobie z tym jakoś radzić. Moje stanowisko związane jest z rekrutacją, więc podejrzewam, że stresogenne sytuacje w tym zawodzie po prostu się zdarzają i trzeba do nich przywyknąć.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Specjalista ds. sprzedaży rozwiązań IT (Praca)

  Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 8.2016
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zalety i wady, Inne
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie, Inne
  Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
  Ogólny komentarz

  Wydawałoby się, że na 2 rozmowach to nie mogą o za wiele zapytać nie ma nie wiadomo jak dużo czasu. Ailleron pokazało, że potrafi w ciągu 2 rozmów przesondować kandydata i to porządnie. Nawet zdążyli sprawdzić jak jest u mnie z angielskim podczas rozmów. Przepytali mnie skąd pomysł na taki zawód, jak jest u mnie z motywacją co na mnie najlepiej działa, gdzie zdobywałem doświadczenie, czy wiem co się z czym je w tej branży, czy jestem gotowy wyjeżdżać służbowo tam gdzie będzie trzeba, jak się czuję w kontakcie z klientami w tym międzynarodowymi, kiedy teoretycznie mogę zacząć pracować i jakie finanse by mi odpowiadały. Z pytań to tak mniej więcej wyglądało przy tym stanowisku.