Ailleron

Nowe technologie / IT

O Ailleron

Ailleron to lider w branży rozwiązań technologicznych, umożliwiających klientom zwiększenie potencjału sprzedaży. Dostarcza produktów dla branży finansowej, telekomunikacyjnej oraz hotelarskiej.

Outsourcing usług informatycznych firma świadczy zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Produkty oferowane przez firmę to najwyższa jakość, innowacyjność i pewność, że będą one odpowiadały profilowi klienta.

Nowe OpinieDodaj

2.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Fajna firma na start w branży

Programista
Nie musiałem się przemęczać, obowiązków raczej mało, a jak był projekt do zrobienia nikt się nie palił do roboty. Wszystko na luzie i bez spiny, ale odbijało się to na zarobkach. Fajna kasa może dla studenta, ale później... bądźmy poważni.

Poza tym słabo z perspektywami. Nie ma co za długo tam siedzieć, możliwości awansu nie było, ze szkoleniami też nieciekawie. Generalnie praktycznie nic nam nie proponowali w tym względzie. Jeśli ktoś miał sporo samodyscypliny to jeszcze jakoś mu się udawało tam ogarnąć i czegoś nauczyć, ale musiał naprawdę chcieć.

Na plus była atmosfera, mieliśmy fajny zgrany zespół, szefowie też raczej nie robili problemów, wszystko było na spokojnie.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Specjalista ds. sprzedaży rozwiązań IT (Praca)

  Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 8.2016
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zalety i wady, Inne
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie, Inne
  Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
  Ogólny komentarz

  Wydawałoby się, że na 2 rozmowach to nie mogą o za wiele zapytać nie ma nie wiadomo jak dużo czasu. Ailleron pokazało, że potrafi w ciągu 2 rozmów przesondować kandydata i to porządnie. Nawet zdążyli sprawdzić jak jest u mnie z angielskim podczas rozmów. Przepytali mnie skąd pomysł na taki zawód, jak jest u mnie z motywacją co na mnie najlepiej działa, gdzie zdobywałem doświadczenie, czy wiem co się z czym je w tej branży, czy jestem gotowy wyjeżdżać służbowo tam gdzie będzie trzeba, jak się czuję w kontakcie z klientami w tym międzynarodowymi, kiedy teoretycznie mogę zacząć pracować i jakie finanse by mi odpowiadały. Z pytań to tak mniej więcej wyglądało przy tym stanowisku.