Ailleron

2.8Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Ailleron

Ailleron to lider w branży rozwiązań technologicznych, umożliwiających klientom zwiększenie potencjału sprzedaży. Dostarcza produktów dla branży finansowej, telekomunikacyjnej oraz hotelarskiej.

Outsourcing usług informatycznych firma świadczy zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Produkty oferowane przez firmę to najwyższa jakość, innowacyjność i pewność, że będą one odpowiadały profilowi klienta.

Nowe OpinieDodaj

2.8

Fajna firma na start w branży

2016-02-09
Programista
Nie musiałem się przemęczać, obowiązków raczej mało, a jak był projekt do zrobienia nikt się nie palił do roboty. Wszystko na luzie i bez spiny, ale odbijało się to na zarobkach. Fajna kasa może dla studenta, ale później... bądźmy poważni.

Poza tym słabo z perspektywami. Nie ma co za długo tam siedzieć, możliwości awansu nie było, ze szkoleniami też nieciekawie. Generalnie praktycznie nic nam nie proponowali w tym względzie. Jeśli ktoś miał sporo samodyscypliny to jeszcze jakoś mu się udawało tam ogarnąć i czegoś nauczyć, ale musiał naprawdę chcieć.

Na plus była atmosfera, mieliśmy fajny zgrany zespół, szefowie też raczej nie robili problemów, wszystko było na spokojnie.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Specjalista ds. sprzedaży rozwiązań IT (Praca)

2016-09-18
Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 8.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz