ADT Group

Finanse / Ekonomia, Nowe technologie / IT

O ADT Group

ADT Group Sp. z o.o. zajmuje się świadczeniem usług informatycznych m.in. w zakresie rozwiązań Cloud Computing, tworzenia oprogramowania, wirtualizacji środowisk oraz zarządzania infrastrukturą. Firma współpracuje z markami takimi jak Citrix, Symantec, Microsoft, Dell, Oracle czy Cisco.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Z pewnością tu zostanę

Anonimowo
Jeśli jesteś pracowity i ambitny, a do tego chcesz się czegoś nauczyć to odnajdziesz się tu idealnie. Bardzo podoba mi się polityka ADT Group, bo stawiają oni na młodych wykształconych ludzi, posiadających wiedzę informatyczną, którzy chcą rozpocząć swoją karierę zawodową i zdobyć pierwsze doświadczenie. Pracy jest dużo i mimo normalnych godzin, trzeba od czasu do czasu zostać nieco dłużej. Wynagradza to jednak wysoka pensja wypłacana na czas ;) W ramach opcji rozwoju firma oferuje różne szkolenia. Jeśli chodzi o atmosferę i ludzi to ocena rownież jak najbardziej na plus. Z każdym problemem czy wątpliwością mogłem się do kogoś zwrócić i zawsze udzielono mi pomocy.
Pracuję tu już ponad dwa lata i jak na razie nie planuję żadnych zmian.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Anonimowo (Praca)

  Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 3.2018
  Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Języki obce, Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Rekrutacja do ADT Group składa się z trzech etapów. Najpierw zadzwoniła do mnie Pani z HR i przeprowadziła ze mną wstępną rozmowę telefoniczną. Trwała jakieś 10-15 minut i dotyczyła głównie podstawowych kwestii z mojego cv. Ja zadałem od siebie kilka pytań dotyczących stanowiska pracy, na które aplikowałem, ale pani bez problemu udzieliła mi wszelkich odpowiedzi. Po kilku dniach dostałem drugi telefon i zostałem zaproszony na rozmowę do biura. Na spotkaniu obecna była Pani z HR i mój potencjalny przyszły przełożony. Całe spotkanie trwało może jakieś 1,5 godziny. Pytania w trakcie spotkania krążyły wokół moich kompetencji miękkich ale też umiejętności technicznych. Dostałem też jedno case study oraz mały test wiedzy do rozwiązania. Nie było to nic bardzo trudnego, ale wymagało trochę wiedzy i skupienia. Po tym etapie zostałem zaproszony na ostatnią rozmowę, która trwała ok. godziny i była prowadzona przez jednego z członków Zarządu odpowiedzialnego za dział firmy, do którego aplikowałem. Tutaj padło już trochę więcej pytań technicznych związanych z moim stanowiskiem, ale też sporo pytań o dotychczasową ścieżkę kariery, zdobyte doświadczenie itp. Po przejściu przez wszystkie etapy, po jakichś dwóch czy trzech dniach otrzymałem informację zwrotną z konkretną ofertą pracy. Super, że firma po takiej informacji daje jeszcze kilka dni na podjęcie ostatecznej w pełni świadomej decyzji.