Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Adecco

Doradztwo / Konsulting, Human Resources

O Adecco

Adecco jest światowym liderem wśród firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim oraz doradztwa personalnego. W Polsce jesteśmy obecni od 1994 roku i mamy ponad 50 biur pracy tymczasowej, stałej oraz placówek Onsite - lokalnych przedstawicielstw utworzonych przy dużych Klientach, w blisko 30 miastach w całym kraju. Adecco Poland jest członkiem założycielem Polskiego Forum HR, organizacji zrzeszającej największe agencje zatrudnienia w Polsce.


Z myślą o studentach i osobach zaczynających swoją przygodę na rynku pracy prowadzimy trzy autorskie projekty:


CEO for 1 Month: inicjatywa i zarazem konkurs, w którym zwycięzca przez 1 miesiąc będzie pełnił funkcję CEO w Adecco Poland. Oznacza to pracę z naszym aktualnym Prezesem, podejmowanie wiążących decyzji i poznanie tajników pracy na najwyższym stanowisku w nowoczesnym biznesie. Wygrana wiąże się także z otrzymaniem wynagrodzenia adekwatnego do zajmowanego stanowiska tj. 20 000 zł! Relacja z wydarzenia: https://www.youtube.com/watch?v=BTlNgroTcFo&t=1s


Adecco Way to Work: międzynarodowa akcja promująca aktywne poszukiwanie pracy i zdobywanie doświadczenia zawodowego wśród najmłodszego pokolenia, przeprowadzana w formule, że to my wychodzimy do kandydatów. Relacja z wydarzenia: https://www.youtube.com/watch?v=aecUboUesdw


Jesteśmy laureatem wielu prestiżowych nagród i rankingów:


 • „Dobra Marka - Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii: Doradztwo personalne i pośrednictwo pracy,
 • "Book of Lists" w kategorii Selection & Recruitment oraz Executive Search,
 • „Employer Branding Excellence Award” za "Doskonałą kampanię rekrutacyjną offline",
 • „Perła Polskiej Gospodarki”.


Poszukujemy pracowników do działów wewnętrznych (m.in. sprzedaży, rekrutacji, administracji) oraz dla naszych klientów do pracy w Centrach Usług Wspólnych (SSC/BPO) w takich departamentach jak IT, HR, Finanse, Księgowość, Administracja czy Obsługa Klienta. Dla osób rozpoczynających swoją karierę oferujemy praktyki i staże, a dla osób szukających dodatkowej pracy mamy oferty pracy tymczasowej.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Nie mam większych zastrzeżeń

anonimowo
Korporacja, ale z ludzką twarzą. Mnie się podoba praca w Adecco i nie mam zbyt wielu zastrzeżeń. Panuje tu bardzo życzliwa atmosfera. Ludzie są naprawdę super i cieszę się, że wraz z takimi wspaniałymi osobami mogę współtworzyć ten zespół. Z przełożonymi też nie mam żadnych problemów, bo są przyjaźnie nastawieni. I coś co jest dla mnie bardzo ważne – mam całkiem sporą swobodę w działaniu, a to jest zdecydowanie coś, co lubię. Jeśli chodzi o minusy, to firma jest czasem trochę chaotycznie zarządzana, a to przez słaby przepływ informacji. No i wiadomo, że jest trochę tej biurokracji, ale w większości dużych przedsiębiorstw tak jest. Ogółem i tak jestem zadowolony.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
 • Narzędzia pracy
 • Bony / bilety / zniżki
 • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Doradca HR (Praca)

Branża: Human ResourcesMiejsce: KatowiceTermin rozmowy: 11.2015
Proces rekrutacji: 3 etapy
 • Rozmowa przez telefon
 • Spotkanie w firmie
 • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania, Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Uczelnia, Kursy/Certyfikaty, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
 • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Adecco jest znaną firmą rekrutacyjną, dlatego regularnie poszukują osób do swojego HR. Rekrutacja w moim przypadku składała się z trzech etapów - przesłania dokumentów, rozmowy telefonicznej i rozmowy w ich siedzibie. W trakcie rozmowy telefonicznej zapytali o motywację do pracy w Adecco, doświadczenie w HRach, znajomość programów komputerowych (word, excel, powerpoint) oraz o oczekiwania finansowe.

Później, podczas rozmowy w siedzibie firmy miałam po prostu opowiadać o sobie. Dopytywali o to co lubię, jaka jestem, co mnie interesuje, dlaczego wybrałam taki zawód itp. Bardzo dużo typowo HRowych pytań, na które nie do końca wiadomo co odpowiedzieć, nawet jeśli się stara o posadę w HRach. Jeśli ktoś tam idzie, nie powinien się stresować, bo źle na to patrzą.