Abbott Laboratories

3.9Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Abbott Laboratories

Abbott Laboratories to amerykańska firma farmaceutyczna, założona w roku 1888 w Chicago. Obecnie firma zatrudnia około 60 000 pracowników w 130 krajach świata.

Abbott Laboratories znane jest powszechnie z tego, że jako pierwsze stworzyło tester na HIV. Poza tym w swojej bogatej ofercie posiada m. in.: ek na reumatoidalne zapalenie stawów, konwulsje oraz syntetyczną tyroksynę.

W Polsce działa oddział spółki pod nazwą: Abbott Laboratories Poland sp. z o.o.

Nowe OpinieDodaj

4.4

Zasługują na bardzo dobrą ocenę

2016-06-06
Key Account
Zasługują na bardzo dobrą ocenę i opinię. Podczas gdy ja tam pracowałam jako Account mogłam się rozwijać i bardzo dobrze zarabiać. W tamtej chwili tyle wystarczyło mi do ogólnego zadowolenia z pracodawcy ;)

Firma dobra i żeby zdobywać doświadczenie i dla doświadczonych (jak się ma doświadczenie to lepiej płacą, ale to chyba oczywiste). Do podstawy wynagrodzeń są premie i to takie, o które warto się postarać. Firma, na którą nie ma co narzekać, bo jeśli chodzi o poziom wszystko wypada dobrze albo bardzo dobrze
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Junior Finacial Analyst (Praca)

2016-11-10
Branża: Finanse / EkonomiaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 10.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz