Abbott Laboratories

Sprzedaż, Farmaceutyka / Medycyna

O Abbott Laboratories

Abbott Laboratories to amerykańska firma farmaceutyczna, założona w roku 1888 w Chicago. Obecnie firma zatrudnia około 60 000 pracowników w 130 krajach świata.

Abbott Laboratories znane jest powszechnie z tego, że jako pierwsze stworzyło tester na HIV. Poza tym w swojej bogatej ofercie posiada m. in.: ek na reumatoidalne zapalenie stawów, konwulsje oraz syntetyczną tyroksynę.

W Polsce działa oddział spółki pod nazwą: Abbott Laboratories Poland sp. z o.o.

Nowe OpinieDodaj

4.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Zasługują na bardzo dobrą ocenę

Key Account
Zasługują na bardzo dobrą ocenę i opinię. Podczas gdy ja tam pracowałam jako Account mogłam się rozwijać i bardzo dobrze zarabiać. W tamtej chwili tyle wystarczyło mi do ogólnego zadowolenia z pracodawcy ;)

Firma dobra i żeby zdobywać doświadczenie i dla doświadczonych (jak się ma doświadczenie to lepiej płacą, ale to chyba oczywiste). Do podstawy wynagrodzeń są premie i to takie, o które warto się postarać. Firma, na którą nie ma co narzekać, bo jeśli chodzi o poziom wszystko wypada dobrze albo bardzo dobrze
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • System premiowy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Junior Finacial Analyst (Praca)

Branża: Finanse / EkonomiaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 10.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów, Inne
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Czytałem, że normalnie robią 3 rozmowy mi się udało dostać na jedną a potem przejść na drugą. Do trzeciej nie dotarłem. Przy tych dwóch mogę powiedzieć, że fajnie nam się rozmawiało. Pierwszą prowadziła osoba z personalnego, dopiero na drugiej mogłem poznać kierownika działu.

Na pierwszej ogólne informacje o firmie i sprawdzenie czy rzeczywiście znam angielski. Rozmowa o moich doświadczeniach i oczekiwaniach.

Na drugiej przedstawienie informacji o stanowisku, dopytanie o szczegóły z doświadczenia, rozmowa o kompetencjach i rzeczach związanych z konkretną wiedzą.