Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

4F

Sprzedaż

O 4F

Nazwa firmy: OTCF: marki 4F, Outhorn i 4Faces


Branża: Produkcja i dystrybucja odzieży oraz akcesoriów sportowych.


Adres strony www: www.otcf.pl 


Łączymy kompetencje w projektowaniu odzieży i akcesoriów sportowych z najnowszymi trendami w modzie. Szybki rozwój sprawia, że poszukujemy specjalistów w działach produktowych, handlowych oraz wsparcia. Szukamy ludzi pełnych pasji i gotowych do podejmowania wyzwań, nie tylko sportowych.


U nas będziesz miał dostęp do najnowszych technologii, znajdziesz się w świecie zarówno sportu, jak i mody. Pracując w młodym, dynamicznym zespole otrzymasz codzienną dawkę pozytywnej energii i motywacji do osiągania coraz bardziej ambitnych celów. Zadbamy o to, aby Twój talent znalazł miejsce do rozwoju. Chcesz się rozwijać? Dołącz do nas!

Wymagane wykształcenie:
preferowane wykształcenie kierunkowe w zależności od działu i stanowiska.


Termin składania aplikacji: aplikacje można wysyłać przez cały rok drogą mailową.


E-mail: [email protected]


Adres: Wieliczka, ul. Grottgera 30


Telefon: +48 (12) 260 05 09

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Jako praca tymczasowa ok

sprzedawca
Sklep 4F przyciągnął mnie ze względu na oferowane produkty. Interesuję się sportem, więc pomyślałam, że zatrudnienie się tam może być dobrym pomysłem. I było bardzo fajnie. Oczywiście praca w sklepie ma swoje mankamenty, klienci są różni, ale tak jest wszędzie. Cieszę się, że trafiłam za to na życzliwych współpracowników, nigdy nie było żadnych nieprzyjemnych sytuacji między nami. Wynagrodzenie raczej niezbyt wygórowane, więc traktowałam to bardziej jako formę dorobienia sobie. I dawali czasem zniżki na swój asortyment, to taki miły dodatek. Chociaż karty sportowej już nie, co mnie akurat zawiodło. Ale i tak, jak na pracę powiedzmy dorywczą i tymczasową to było całkiem nieźle.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • System premiowy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

pracownik administracji (Praca)

Branża: Administracja biurowaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 2.2018
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania, Wiedza o Firmie
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

To była bardzo przyjemna rekrutacja. Już od pierwszej chwili kompletnie bezstresowo. Zaprosili mnie do siedziby firmy, tam przywitała mnie bardzo miła pani rekruterka. Była tak pozytywnie nastawiona, że aż mnie się to udzieliło, więc od razu się rozluźniłam. Sama rozmowa była z nią i jeszcze z moim potencjalnym przełożonym. Poruszane tematy były dosyć typowe. Pytali mnie co wiem o tej firmie, dlaczego chcę pracować właśnie dla nich itp. Interesowało ich też moje poprzednie doświadczenie i to, co studiowałam. Ale to wyglądało bardziej na luźną pogawędkę niż jakieś odpytywanie. Obawiałam się trochę, że w pewnym momencie przejdą na język angielski, ale nic takiego się nie stało. Ale mam wrażenie, że w takiej sympatycznej atmosferze i z tym bym sobie poradziła.