Praktyka/Staż - Płatna praktyka w obszarze obsługi klienta

Branża: Handel i Usługi, Administracja biurowa, Obsługa Klienta / Call Center, Sprzedaż
Dodano: 2017-05-18
Lokalizacja: Toruń
Wygasa: 2017-06-29
Praktyka/Staż

Płatna praktyka w obszarze obsługi klienta

Zakres obowiązków:

  • obsługę infolinii sklepów internetowych Bliżej Ciebie i Matopat 24,
  • udzielanie informacji telefonicznej klientom o realizacji zamówienia i ofercie sklepów internetowych,
  • kontakt mailowy z klientami,
  • tworzenie opisów produktów dostępnych w ofercie sklepów.

Profil pracownika:

  • posiadania statusu studenta (preferowani studenci 3 roku studiów licencjackich lub studiów magisterskich),
  • dyspozycyjności: min 20 godzin tygodniowo w godz. 8-17,
  • wysokich zdolności komunikacyjnych,
  • doświadczenia w obszarze obsługi klienta,
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MsOffice.

Mile widziane:

  • zainteresowanie e-commerce.

Oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • elastyczny czas pracy,
  • możliwość awansu w strukturach Grupy TZMO.