Praca - COPYWRITER (praca zdalna)

Branża: Marketing / Reklama / PR, Media / Sztuka / Rozrywka
Dodano: 2017-04-06
Lokalizacja: Kraków
Wygasa: 2017-06-29
Praca

COPYWRITER (praca zdalna)

Nazwa stanowiska: COPYWRITER (praca zdalna)
Nr ref: CR/03/17
Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska pracy:

  • Pisanie wysokiej jakości autorskich artykułów o różnorodnej tematyce na strony www, portale społecznościowe, portale informacyjne, blogi etc.
  • Przygotowanie i redagowanie treści artykułów według podanych słów kluczowych, tak aby były jak najbardziej atrakcyjny dla wyszukiwarek.
  • Współpraca z konsultantami, których merytoryczna i specjalistyczna wiedza jest niezbędna do pisania wysokiej jakości treści.
  • Kreowanie elementów strategii działania naszych Partnerów w Internecie poprzez odpowiedni dobór słów Reprezentowanie firmy w kontaktach zewnętrznych.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy, poparte portfolio.
  • Mile widziani absolwenci studiów wyższych lub studenci studiów polonistycznych, filologicznych lub dziennikarskich.
  • Logiczne myślenie, ciekawość świata, dociekliwość. Głowa pełna pomysłów na oryginalne treści content marketingowe.
  • Co najmniej podstawowa wiedza z zakresu marketingu i reklamy w Internecie.
  • Umiejętność tworzenia unikalnych treści.
  • Lekkie pióro i duży zasób słownictwa.
  • Terminowość i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole.
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.