Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

The Nets

Marketing / Reklama / PR
brak

O The Nets

Jesteśmy jedną z pierwszych w Polsce agencji specjalizujących się w wykorzystaniu najnowszych technologii do budowaniu strategii digitalizacji dla biznesu. Dla naszych Partnerów tworzymy i wdrażamy kompleksowe strategie, wspierane przez wiodące technologie. Kierunek naszych działań wyznaczają szczegółowe dane, liczby i statystyki, za którymi kryją się preferencje oraz zachowania klientów. Dopiero opierając się na takiej wiedzy, angażujemy się w procesy kreatywne, by stworzyć najlepszej jakości content. W kolejnych etapach dobieramy skuteczne mechanizmy promocji i sprzedaży oraz planujemy długofalową i spersonalizowaną komunikację z odbiorcami.

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

New Business Manager (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Uczelnia
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Rozmowa w moim przekonaniu była bardzo w porządku. Część pytań dotyczyła oczywiście doświadczenia i studiów, ale większość wymagała myślenia i wiedzy. Wiedzy z zakresu sprzedaży, w tym znajomości technik sprzedażowych, umiejętności negocjowania z klientami oraz zachęcania ich do zakupu.

Do odegrania były dwie scenki sprzedażowe. Jedna jak przekonać klienta do zakupu, jeśli jest niezdecydowany. Druga to typowe negocjacje biznesowe w wielkim skrócie. Przedstawiciele The Nets opowiadali o tym, jaki jest według nich kandydat idealny i jak w praktyce z ich strony wygląda ta praca. Ja w sumie sporo mówiłam o ostatnich 6 latach doświadczenia w sprzedaży, ze względu na tę liczbę, miałam o czym opowiadać. Podobało mi się, że podchodzą do ciebie jak do poważnego człowieka i rozmawiają właśnie na poważnie.

Najnowsze oferty pracy