ZETO-Rzeszów

Nowe technologie / IT

O ZETO-Rzeszów

ZETO-RZESZÓW Sp. z o. o. powstał w lipcu 1966 roku. Jego dzieje trwale przeplatają się z historią informatyzacji i komputeryzacji regionu południowo-wschodniej Polski. Stanowimy jej nieodłączną część i jesteśmy z tego dumni. Wiedza i doświadczenia, zdobywane od prawie 50 lat, dają nam miejsce wśród największych i najlepszych firm komputerowych w regionie Podkarpacia. Nasze działania skierowane są na kompleksową obsługę teleinformatyczną klienta z zagwarantowaniem najwyższego poziomu usług.

Dysponujemy nowoczesną serwerownią wyposażoną w komputery IBM Mainframe. Maszyny działają w oparciu o system operacyjny IBM przeznaczony do zastosowań stricte profesjonalnych. Procesor IFL wraz z pamięcią oraz system z VM umożliwia uruchomienie nawet do 1600 wirtualnych serwerów pracujących pod kontrolą systemu LINUX. Na naszych komputerach IBM Mainframe świadczymy usługi outsourcingowe. Jest to również platforma, na bazie której organizujemy środowisko aplikacji linuksowych (Serwer WWW, Tivoli Storage Manager - profesionalny backup danych).

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Przeciętne miejsce jeżeli niczego nie poprawili

anonimowo
Zaznaczę od razu na początku, że ja nie pracuję już dla ZETO. Jak pracowałem było bardzo przeciętnie. Firma ma ogromny potencjał jest jedną z bardziej stabilnych na pewno w tym regionie, ale niczego z tym nie robi. Nie dba o rozwój pracowników, płaci im średnio jak na branżę to nawet słabo, nie daje możliwości awansu, rozwoju i tworzy niepotrzebne problemy. Tak jak napisałem ja nie pracuję już dla nich, więc może coś zmienili w swoim podejściu. Lepiej, żeby tak. Dobrze wspominam tylko ludzi i to, że te małe bo małe, ale zawsze pieniądze, były na czas. Firmie do ideału sporo brakuje
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance