Zentiva

3.8Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Zentiva

Zentiva od roku 2012 należąca do Grupy Sanofi, to trzecia co do wielkości i najszybciej rozwijająca się firma generyczna w Europie. Firma zajmuje się przede wszystkim produkcją i dystrybucją leków. Są to produkty nowoczesne, dobrej jakości oraz przystępne cenowo.

Zentiva działa na 32 rynkach, docierając do około 800 milionów osób - firma to wiodący producent leków na wielu rynkach europejskich. W swoim portfolio ma leki różnego typu, od preparatów przeciwbólowych, poprzez tych skierowanych do osób z zaburzeniami ośrodkowego układu nerwowego, aż po specyfiki związane z chorobami kobiecymi.

Nowe OpinieDodaj

4.0

Dobra praca i dobre warunki

2016-04-16
PM
Praca tutaj to było fajne doświadczenie, a to w dużej mierze zasługa Prezesa. To dzięki niemu wszystko sprawnie funkcjonowało, to był porządny facet. To się też przekładało na atmosferę w firmie, po prostu dzięki dobrej organizacji nie było żadnych bezsensownych sporów.

Do tego jeszcze elastyczne godziny, wysoka pensja i benefity. Na minus - wiadomo, normy do wyrobienia, duże tereny do obskoczenia i normalny przy takiej pracy stres, że się nie zdąży ze wszystkim.
Pokaż benefity i ocenę
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz