XL Catlin

3.6Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O XL Catlin

XL Catlin to ponad 7 tysięcy pracowników w ponad 100 biurach na całym świecie. Ta globalna firma ubezpieczeniowa istnieje od 1986 roku. Założona została przez 68 największy firm w odpowiedzi na brak odpowiednich ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej w USA. Obecnie ma zasięg globalny.

Nowe OpinieDodaj

3.6

Duża odpowiedzialność za fajną kasę

2016-02-18
Insurance Analyst
Moja branża należy do tych bardziej stresujących, bo jednak spoczywa na mnie spora odpowiedzialność, jak coś się sypie w firmie, wszyscy biegną z tym do mnie. Także stres jest spory i czasem trudno go znieść, jeśli ktoś ma słabe nerwy. Wtedy lepiej poszukać sobie innej pracy. Ale jeśli praca pod presją czasu i stres nie są dla ciebie problemem, możesz próbować :)

Sama firma jest generalnie w porządku, jak to większa firma. Jest socjal, kasa na dobrym poziomie, wielkich zastrzeżeń mieć nie można. Czasem wyskoczą nadgodziny, ale tylko wtedy, kiedy jest więcej roboty. Na codzień raczej nie ma tego problemu i wszystko jest jak powinno.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Analyst (Praca)

2016-02-22
Branża: Finanse / EkonomiaMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 11.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz