X-Trade Brokers Dom Maklerski

Finanse / Ekonomia

O X-Trade Brokers Dom Maklerski

X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A. zajmuje się tworzeniem platform transakcyjnych oraz innych rozwiązań umożliwiających przeprowadzanie efektywnych transakcji instrumentami pochodnymi na różnych rynkach. Główna siedziba firmy mieści się w Warszawie, poza tym przedsiębiorstwo działa również w Czechach, na Słowacji, w Hiszpanii, Portugalii, we Włoszech, Francji, w Niemczech, Rumunii i na Węgrzech.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Ciekawa robota, ale słaba kasa

anonimowo
Słaba kasa, ale za to świetna praca ;)

Ciągle coś się dzieje, jest możliwość nauki od najlepszych, więc wiadomo, DOŚWIADCZENIE. Tego nic nie zastąpi. Bo jednak co się człowiek nauczy w praktyce to nauczy.

Ale moim zdaniem to robota typowo dla młodych, może nawet dla studentów, bo po prostu nie idzie tutaj zarobić, więc po jakimś czasie się szuka czegoś lepiej płatnego, mimo fajnej pracy i atmosfery, takie życie.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Narzędzia pracy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Marketing Analyst (Praca)

Branża: Marketing / Reklama / PRMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 11.2015
Proces rekrutacji: 4 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
  • Case study
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Cele życiowe, Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Przy rekrutowaniu do Xtb musisz się uzbroić w cierpliwość. Cały proces składa się z czterech etapów. Pierwszy to oczywiście przesłanie dokumentów aplikacyjnych, moje były po polsku, ale z tego co pamiętam, przyjmują też anglojęzyczną wersję. Zresztą znajomość języka to podstawa. Zadzwonili do mnie z zaproszeniem na rozmowę - dość stresującą niestety. Padło bardzo dużo pytań, o doświadczenie, konkretne umiejętności i przyszłe plany zawodowe.

Dodatkowo część rozmowy toczyła się po angielsku, co jak mi wyjaśniono, jest konieczne. Dostałam także test do wypełnienia, taki po części wiedzowy, po części na kreatywność. Kolejny etap to spotkanie z przyszłym przełożonym - poprosił mnie o rozwiązanie case study i trochę porozmawialiśmy na tematy związane bezpośrednio z marketingiem.

Ja nie dostałam się na kolejny etap, ale nazywali to rozmową rozstrzygającą. Z tego co zrozumiałam, miało to być takie potwierdzenie, że obie strony chcą współpracować.