Wydawnictwo PWN

Sprzedaż, Szkolenia / Edukacja, Zakupy

O Wydawnictwo PWN

PWN od początku swojego istnienia jest źródłem wiarygodnej, rzetelnej wiedzy.
W Grupie PWN dobrze rozumiemy wagę naszego zobowiązania i cenimy tradycję, na której wychowały się pokolenia Polaków. Jednocześnie od lat konsekwentnie się doskonalimy, ponieważ wierzymy, że dzięki ciągłemu rozwojowi i zdobywaniu nowych kompetencji lepiej odpowiadamy na potrzeby naszych Klientów.


Jesteśmy nowoczesną, otwartą na wyzwania organizacją. Naszą wizją jest, aby każdy mógł uczyć się w najlepszy dla siebie sposób. W tym celu wnikliwie obserwujemy zmiany zachodzące w świecie nauki, edukacji i biznesu, a uzyskaną w ten sposób wiedzę wykorzystujemy w naszych przedsięwzięciach. Chcemy stale rozwijać nowe obszary działalności, tworzyć różnorodne, innowacyjne rozwiązania edukacyjne
i – dzięki naszym produktom oraz usługom – wspierać naszych Klientów w edukacji, pogłębianiu wiedzy oraz doskonaleniu przez całe życie.
Jednym z naszych nowych projektów jest REAKTOR PWN, gdzie uczymy od podstaw programowania, wpierając uczestników w znalezieniu pracy w zawodzie programisty Front-end Developer, Back-end Developer.

Nowe OpinieDodaj

3.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Przydaje się do cv

2016-10-26
anonimowo
Z pozycji byłego pracownika nie mogę niestety zbyt wiele dobrych rzeczy powiedzieć o PWNie. Rozczarowały mnie na pewno zarobki, brak rozwoju na jaki liczyłem oraz brak motywowania pracowników do lepszej, cięższej pracy.

Faktem jest, że praca w tym wydawnictwie bardzo ładnie wygląda w cv. Z tego powodu warto, o ile ktoś ma taką potrzebę. Oczywiście samo doświadczenie zdobędzie, tylko zapewne długo nie będzie w stanie siedzieć na tym miejscu.

Sprawę częściowo rekompensuje atmosfera i współpracownicy, pod warunkiem, że się dobrze trafi.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance