Wydawnictwo PWN

Sprzedaż, Szkolenia / Edukacja, Zakupy

O Wydawnictwo PWN

PWN od początku swojego istnienia jest źródłem wiarygodnej, rzetelnej wiedzy.
W Grupie PWN dobrze rozumiemy wagę naszego zobowiązania i cenimy tradycję, na której wychowały się pokolenia Polaków. Jednocześnie od lat konsekwentnie się doskonalimy, ponieważ wierzymy, że dzięki ciągłemu rozwojowi i zdobywaniu nowych kompetencji lepiej odpowiadamy na potrzeby naszych Klientów.


Jesteśmy nowoczesną, otwartą na wyzwania organizacją. Naszą wizją jest, aby każdy mógł uczyć się w najlepszy dla siebie sposób. W tym celu wnikliwie obserwujemy zmiany zachodzące w świecie nauki, edukacji i biznesu, a uzyskaną w ten sposób wiedzę wykorzystujemy w naszych przedsięwzięciach. Chcemy stale rozwijać nowe obszary działalności, tworzyć różnorodne, innowacyjne rozwiązania edukacyjne
i – dzięki naszym produktom oraz usługom – wspierać naszych Klientów w edukacji, pogłębianiu wiedzy oraz doskonaleniu przez całe życie.
Jednym z naszych nowych projektów jest REAKTOR PWN, gdzie uczymy od podstaw programowania, wpierając uczestników w znalezieniu pracy w zawodzie programisty Front-end Developer, Back-end Developer.

Nowe OpinieDodaj

3.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Przydaje się do cv

anonimowo
Z pozycji byłego pracownika nie mogę niestety zbyt wiele dobrych rzeczy powiedzieć o PWNie. Rozczarowały mnie na pewno zarobki, brak rozwoju na jaki liczyłem oraz brak motywowania pracowników do lepszej, cięższej pracy.

Faktem jest, że praca w tym wydawnictwie bardzo ładnie wygląda w cv. Z tego powodu warto, o ile ktoś ma taką potrzebę. Oczywiście samo doświadczenie zdobędzie, tylko zapewne długo nie będzie w stanie siedzieć na tym miejscu.

Sprawę częściowo rekompensuje atmosfera i współpracownicy, pod warunkiem, że się dobrze trafi.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Anonimowo (Praca)

  Branża: Szkolenia / EdukacjaMiejsce: Warszawa, MazowieckieTermin rozmowy: 1.2018
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Języki obce, Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Rekrutacja w PWN była bardzo ciekawa. Po wysłaniu CV zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną. Czekała na mnie Pani z HRu oraz manager. Rozmawialiśmy na bardzo ogólne tematy. Wywiad był podzielony na etapy dotyczące doświadczenia, kompetencji i motywacji. Przeszedłem pomyślnie rozmowę i czekało mnie jeszcze case study. Poszło gładko i później było coś, z czym się dotąd nie spotkałem. Poprosili mnie o kontakt do osób, które mogą zarekomendować moją kandydaturę. To tylko tyle i aż tyle. Rekrutacja była wieloetapowa i zabrała mi trochę czasu, ale przynajmniej było miło i dostałem wszystkie potrzebne informacje.