Wydawnictwo Bauer

Media / Sztuka / Rozrywka

O Wydawnictwo Bauer

Wydawnictwo Bauer działa w Polsce od roku 1991. Na chwilę obecną wydaje 38 magazynów w różnych segmentach: pism luksusowych, miesięczników poradniczych, dwutygodników oraz tygodników poradniczych i poradniczo-rozrywkowych, magazynów popularno-naukowych, komputerowo-growych, telewizyjnych, motoryzacyjnych i młodzieżowych.

W skład Grupy wchodzą obecnie spółki prowadzące działalność w segmentach: wydawniczym, poligraficznym, radiowym i internetowym.

Grupa Bauer Media Polska ma strukturę holdingową i wynikający z niej ścisły podział kompetencyjny.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Da się dużo nauczyć

anonimowo
Okazało się, że to była jedna z moich najbardziej rozwijających prac. Pod względem nauki funkcjonowania wydawnictwa, kwestii marketingowych i reklamowych bardzo dużo się nauczyłam. Dzięki temu zresztą później dostałam jeszcze lepszą pracę chociaż na tą nie narzekałam.

W tym wydawnictwie miałam satysfakcjonujące wynagrodzenie, spotkałam fajnych ludzi i pracowałam w bardzo odpowiadających mi godzinach. Brakowało mi tylko i wyłącznie bardziej rozbudowanego socjalu.

Innych wad nie zauważyłam przez ten swój okres pracy. Miło ich wspominam i dobrze zapamiętałam współpracę z nimi.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Redaktor (Praca)

  Branża: Media / Sztuka / RozrywkaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 1.2014
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania, Wiedza o Firmie
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Obsługa programów, Inne
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Firma szukała redaktora do "Chwili dla Ciebie", może nie była to praca marzeń, ale postanowiłam spróbować. Ta rozmowa odbyła się prawie dwa lata temu, więc napiszę, co pamiętam, jak się komuś przyda to dobrze. Wobec tego uczestniczyłam w jednym spotkaniu, chociaż nie wiem czy rekrutacja miała więcej etapów. Niestety nie poinformowali mnie co dalej.

  W trakcie tej rozmowy mówiłam przede wszystkim ja. O swoim doświadczeniu zawodowym, o znajomości tematyki kobiecej, o zainteresowaniach również oscylujących wokół tej tematyki, o swoim portfolio, o umiejętnościach zjednywania sobie ludzi i wyszukiwania tak zwanych perełek. W większości to był mój monolog, w dodatku autotematyczny. Rozumiem, że trzeba się przedstawić, ale Państwo mogliby być bardziej zainteresowani. Poza tym nie mam uwag.