Wurth

Sprzedaż

O Wurth

Würth zajmuje się produkcją różnorodnych narzędzi m.in. dla branż budowlano-remontowej, motoryzacyjnej i przemysłowej. Ta międzynarodowa firma działa w 80 krajach świata zatrudniając 67 tysięcy pracowników lokalnych i 30 tysięcy przedstawicieli handlowych, którzy sprzedają ponad 100 tysięcy różnych produktów.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Jak dla mnie dobre warunki

Przedstawiciel Handlowy
Dla mnie to była bardzo fajna praca, ale nie traktowałem jej nigdy jako pracy na całe życie, jak to się mówi. Głównie dlatego, że nie widziałem tu dla siebie możliwości awansu, a jednak pracować kilka lat bez awansu, podwyżki itp to trochę słabo.

Ale jeśli się bierze pod uwagę warunki “na teraz”, nie myśląc o przyszłości, to jest dobrze. Wypłata na poziomie, kursy, szkolenia - to wszystko jest. Ja też pracuję z fajnymi ludźmi, no i normy w większości przypadków da się bez problemu wyrobić, więc i premia wpada ;)
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Kursy / konferencje
  • Narzędzia pracy
  • System premiowy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Specjalista ds. sprzedaży (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 11.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Assessment centre
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Obsługa programów, Inne
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Rekrutacja nie była taka łatwa i oczywista jak wszędzie. Na początek "klasycznie" rozmowa telefoniczna podczas której zaproponowali mi spotkanie. Później coś a la assessment center. Jak na moje trzeba się wykazać umiejętnościami sprzedażowymi i odpowiedzieć na pytania. A pytania w trakcie mojego spotkania były na temat doświadczenia sprzedażowego - chodziło o sprzedawanie przez telefon, znajomości obsługi excela i motywacji/chęci do pracy.

Z powodu lokalizacji firmy zapytali mnie o dojazdy poza tym od kiedy mam możliwość przejścia do nich o ile się dogadamy, jakie mam oczekiwania. Wydawało mi się przez cały czas, że wszystko przebiegło poprawnie.