Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Work Service

Human Resources

O Work Service

Work Service to największa w Polsce firma świadcząca usługi z zakresu HR. Specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań z zakresu doradztwa personalnego, rekrutacji i outsourcingu pracowniczego.

Firma funkcjonuje w Polsce od roku 1999 i na koncie ma ponad 3000 zadowolonych klientów. Każdego dnia dla swoich klientów Work Service zatrudnia ponad 50 000 pracowników, co przekłada się na 300 000 stanowisk pracy rocznie.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

W miarę ok, ale raczej tylko na start kariery

anonimowo
Niby dobrze mi się pracowało w tej firmie, a z drugiej strony jednak nie do końca. Na pewno odpowiadała mi atmosfera panująca w biurze. Fajni ludzie, z którymi można pogadać i którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami. Poza tym były też elastyczne godziny pracy i to było super, nie musiałem się martwić ewentualnymi spóźnieniami. Moje obowiązki też były ok. Niestety było jedno, wcale nie takie małe, ale. Chodzi mi o wynagrodzenie. Dużo to się tam zarobić nie dało. A do tego często było stresująco. Tak więc praca w Work Service może być dobra tak, żeby gdzieś zacząć i zdobyć doświadczenie, ale później lepiej poszukać czegoś innego.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy