Wolters Kluwer

Sprzedaż

O Wolters Kluwer

Wolters Kluwer to największy wydawca publikacji prawniczych i biznesowych na polskim rynku. Firma jest częścią międzynarodowego koncernu, globalnej firmy wydawniczej i dostawcy usług informacyjnych.

Od lat odpowiedzialny jest za dostarczanie najwyższej jakości publikacji z zakresu prawa, podatków, biznesu i wielu innych dziedzin osobom zainteresowanym rzetelną, merytoryczną wiedzą.

W ofercie wydawnictwa, poza publikacjami, znajdują się również kursy i szkolenia, pozwalające podnieść kompetencje w wybranych dziedzinach.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Pozytywne miejsce

2017-02-16
Konsultantka
Pozytywne miejsce, w którym zatrudnia się super fajnych ludzi :) Ludzie są wielkim atutem tej firmy. Oczywiście mają też inne atuty na przykład zarobki jeżeli się pracuje w sprzedaży, elastyczne godziny pracy albo benefity (LuxMed, karta sportowa, owoce, zniżki na publikacje jeżeli to kogoś interesuje). O zwolnienia nikt się nie boi. Uwaga na minusy w postaci wysokich planów, stresu i systemu na podstawie którego się awansuje na wyższe stanowiska.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy
  • Owoce i napoje w firmie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Doradca Klienta w Dziale Telesprzedaży (Praca)

2017-03-05
Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 1.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Rozmowa jako taka sama w sobie wydawała się prosta. Pytanie / odpowiedź i scenka do odegrania na zasadzie jak bym się zachowała w danej sytuacji.

Pytania bardzo zwyczajne od tego dlaczego lubię rozmawiać przez telefon jak sobie radzę z obsługą komputera aż po doświadczenie skoro je miałam.

Informacje na temat pracy bardzo kompleksowe co mi się spodobało już w ogłoszeniu. Więcej rzeczy dowiedziałam się jeszcze na rozmowie.

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz