Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Wolters Kluwer

Sprzedaż

O Wolters Kluwer

Wolters Kluwer to największy wydawca publikacji prawniczych i biznesowych na polskim rynku. Firma jest częścią międzynarodowego koncernu, globalnej firmy wydawniczej i dostawcy usług informacyjnych.

Od lat odpowiedzialny jest za dostarczanie najwyższej jakości publikacji z zakresu prawa, podatków, biznesu i wielu innych dziedzin osobom zainteresowanym rzetelną, merytoryczną wiedzą.

W ofercie wydawnictwa, poza publikacjami, znajdują się również kursy i szkolenia, pozwalające podnieść kompetencje w wybranych dziedzinach.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Typowy "średniak"

anonimowo
Jak dla mnie to było średnio. Dużo stresu, ciągła presja, a do tego ograniczone możliwości rozwoju. Na dłuższą metę nie chciałem tam pracować, bo te wady były jednak z mojej perspektywy kluczowe. Chociaż muszę przyznać, że parę rzeczy było ok. Zaliczam do nich miłą atmosferę między współpracownikami i godziny pracy. Wynagrodzenie było takie po środku – ani bardzo dobre ani złe. Ale ogółem to i tak było za mało, żebym zdecydował się na dalszą współpracę z nimi.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy
  • Owoce i napoje w firmie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Doradca Klienta w Dziale Telesprzedaży (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 1.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Rozmowa jako taka sama w sobie wydawała się prosta. Pytanie / odpowiedź i scenka do odegrania na zasadzie jak bym się zachowała w danej sytuacji.

Pytania bardzo zwyczajne od tego dlaczego lubię rozmawiać przez telefon jak sobie radzę z obsługą komputera aż po doświadczenie skoro je miałam.

Informacje na temat pracy bardzo kompleksowe co mi się spodobało już w ogłoszeniu. Więcej rzeczy dowiedziałam się jeszcze na rozmowie.