WNS

3.8Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O WNS

WNS Global Services


Kim jesteśmy?


Jesteśmy liderem innowacji w Outsourcingu Procesów Biznesowych. Dzięki naszej ekspertyzie w obsłudze klienta oraz finansach i księgowości międzynarodowej wspieramy ponad 200 klientów korporacyjnych z całego świata. Wiemy, że wychodzenie poza oczekiwania - własne i naszych klientów - jest kluczem do sukcesu.


Co nas wyróżnia?


Współtworzymy najszybciej rozwijającą się branżę w Polsce. 
Jesteśmy globalnym liderem BPO i wspieramy wielkie międzynarodowe firmy, ale nie straciliśmy z oczu naszej misji i indywidualnego podejścia do człowieka.
Wspieramy inicjatywy charytatywne poprzez fundację WNS Cares, oferujemy pracownikom szeroką gamę szkoleń, wyjść & wyjazdów integracyjnych i okazji do bycia sobą.


Jak realizujemy naszą misję?


Poprzez zaangażowanie i pracę naszych zespołów ekspertów w obsłudze klienta i księgowości międzynarodowej, która ma miejsce każdego dnia w naszym nowoczesnym polskim biurze w Gdyni, w Łużycka Office Parku (tylko 3 km od morza).
Nasze usługi świadczymy w m.in. takich językach jak: angielskim, niemieckim, włoskim, fińskim, duńskim, rosyjskim, francuskim, holenderskim, szwedzkim, czeskim, norweskim.


Co jeśli dołączę do zespołu WNS Polska?


Będziesz pracować w naprawdę fantastycznej atmosferze, weźmiesz udział w bogatym programie szkoleniowym i zdobędziesz praktyczne doświadczenie doskonaląc język!


Brzmi ciekawie? Jeśli tak...Nowe OpinieDodaj

3.8

Dobra firma na start

2016-02-19
Associate
Fajnie tu zacząć, chociaż trzeba mieć na uwadze, że na początku jest okres próbny najczęściej, umowa o pracę dopiero później. Jest podstawa i bonusy, plus można sobie wybrać multisporta, prywatną opiekę medyczną albo jakieś bony. Wiadomo, co wszyscy biorą.

Ludzie u mnie w zespole super, choć wszystko zależy od tego, na kogo się trafi. Ale raczej w tym względzie nie ma problemów, raczej stała ekipa, a rotacja jest głównie na tych niższych stanowiskach.

Można się sporo nauczyć, jeśli się tylko chce. W moim wypadku jeszcze podciągnąć język. Ja z ręką na sercu polecę każdemu, bo po prostu warto.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Specjalista ds. zamówień (Praca)

2017-01-27
Branża: Transport / LogistykaMiejsce: GdyniaTermin rozmowy: 11.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz