Wikia

Nowe technologie / IT, Internet / E-commerce

O Wikia

Firma Wikia, z siedzibą w San Francisco, działa na rynku od 2004 roku. W 2006 roku powstało centrum badawczo-rozwojowe w Poznaniu - największy oddział zagraniczny firmy, zatrudniający ponad 40 osób.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Warto chociaż trochę tu popracować

2016-11-29
anonimowo
Zakładam, że nie każdy odnajdzie się w takiej pracy, ale chociaż trochę warto popracować w takiej firmie jak ta. Dają bardzo duże perspektywy rozwoju a przy tym fajnie płacą. Atmosfera jaka panowała w biurze jest nie do powtórzenia. Jak ludzie się lubią to to czuć od wejścia. W Wikii się lubiliśmy;) Nie raz się wychodziło po godzinach pracy żeby się integrować. Sama praca mi się podobała bo cały czas była ciekawa. Może jeszcze o benefitach powiem. Dawali pakiet sportowy, medyczny, każdy miał swój budżet na szkolenia, bony, zniżki na zakupy, lunche firmowe i ciastka w biurze. To jest korporacja, ale bardzo fajna.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Karta sportowa
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Front End Engineer (Praca)

2016-07-21
Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: PoznańTermin rozmowy: 6.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Szczerze? To była najbardziej wieloetapowa i najtrudniejsza rekrutacja, w jakiej brałem udział. No i oczywiście mimo wysiłku nawet nie udało mi się "ukończyć" tej rekrutacji. Ale od początku. Wysłałem swoje zgłoszenie i nawet krótko czekałem na kontakt.

Miałem rozmowę przez Skype z dwiema osobami po ich stronie. Pytania ogólne np. o motywację do pracy i techniczne, ale jeszcze w miarę proste. Rozmowa w większości po angielsku, więc o tyle trudniej, że trzeba też znać ten "techniczny" angielski.

Ale dopiero potem to się zaczęło. Jednego dnia u nich w firmie miałem 3 rozmowy techniczne. Każda trwała koło godziny. Pytania trudne albo bardzo trudne, większość po angielsku na niektóre nawet ze sporym doświadczeniem trudno odpowiedzieć. Dobrze, że informują wszystkich co dalej.

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz