Wikia

Nowe technologie / IT, Internet / E-commerce

O Wikia

Firma Wikia, z siedzibą w San Francisco, działa na rynku od 2004 roku. W 2006 roku powstało centrum badawczo-rozwojowe w Poznaniu - największy oddział zagraniczny firmy, zatrudniający ponad 40 osób.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Warto chociaż trochę tu popracować

anonimowo
Zakładam, że nie każdy odnajdzie się w takiej pracy, ale chociaż trochę warto popracować w takiej firmie jak ta. Dają bardzo duże perspektywy rozwoju a przy tym fajnie płacą. Atmosfera jaka panowała w biurze jest nie do powtórzenia. Jak ludzie się lubią to to czuć od wejścia. W Wikii się lubiliśmy;) Nie raz się wychodziło po godzinach pracy żeby się integrować. Sama praca mi się podobała bo cały czas była ciekawa. Może jeszcze o benefitach powiem. Dawali pakiet sportowy, medyczny, każdy miał swój budżet na szkolenia, bony, zniżki na zakupy, lunche firmowe i ciastka w biurze. To jest korporacja, ale bardzo fajna.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Karta sportowa
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Front End Engineer (Praca)

Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: PoznańTermin rozmowy: 6.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Szczerze? To była najbardziej wieloetapowa i najtrudniejsza rekrutacja, w jakiej brałem udział. No i oczywiście mimo wysiłku nawet nie udało mi się "ukończyć" tej rekrutacji. Ale od początku. Wysłałem swoje zgłoszenie i nawet krótko czekałem na kontakt.

Miałem rozmowę przez Skype z dwiema osobami po ich stronie. Pytania ogólne np. o motywację do pracy i techniczne, ale jeszcze w miarę proste. Rozmowa w większości po angielsku, więc o tyle trudniej, że trzeba też znać ten "techniczny" angielski.

Ale dopiero potem to się zaczęło. Jednego dnia u nich w firmie miałem 3 rozmowy techniczne. Każda trwała koło godziny. Pytania trudne albo bardzo trudne, większość po angielsku na niektóre nawet ze sporym doświadczeniem trudno odpowiedzieć. Dobrze, że informują wszystkich co dalej.