White&Case

Usługi Prawnicze
brak

O White&Case

White & Case jest wiodącą międzynarodową firmą prawniczą założoną w Nowym Jorku w 1901 roku i obecnie posiadającą 41 biur w 29 krajach. W Polsce jesteśmy obecni od 1991 roku.

W swojej praktyce łączymy kompetencje w zakresie krajowego prawa i gruntowną znajomość realiów polskiej gospodarki z możliwościami, jakie oferuje międzynarodowy charakter naszej firmy. Wszechstronne doświadczenie oraz bliska współpraca z biurami kancelarii na całym świecie pozwalają nam na kompleksową obsługę najbardziej wymagających projektów, transakcji i sporów o zasięgu krajowym i międzynarodowym.

Największym atutem naszej firmy jest tworzący ją zespół prawników wykształconych na najlepszych uczelniach w Polsce, Niemczech, Wielkiej Brytanii oraz w innych krajach europejskich, a także w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Kwalifikacje, doświadczenie oraz profesjonalizm naszych prawników są corocznie potwierdzane rekomendacjami udzielanymi przez najważniejsze niezależne firmy monitorujące rynek usług prawniczych w Polsce i na świecie, takie jak Chambers, The Legal 500 i IFLR1000.

Ponadto jednym z bardzo istotnych aspektów naszej działalności jest doradztwo prawne pro bono, w które angażują się wszystkie biura i White & Case na całym świecie.