WalterHerz

Doradztwo / Konsulting, Nieruchomości / Budownictwo
brak

O WalterHerz

Walter Herz jest firmą doradczą działającą w sektorze nieruchomości komercyjnych, która oferuje kompleksowe usługi podmiotom związanym z tym segmentem rynku. Zapewniamy strategiczne doradztwo w zakresie inwestycji i wynajmu oraz usługi związane z administrowaniem nieruchomościami, zarządzaniem projektami i opracowaniem analiz. Doradzamy inwestorom, najemcom i właścicielom nieruchomości.

Budujemy trwałe relacje z klientami, oparte na wysokiej jakości świadczonych usług, ścisłej współpracy i zaufaniu. Dajemy naszym klientom dostęp do rzetelnych informacji, kontaktów i szerokiej wiedzy o sytuacji na rynku, by zapewnić firmom wymierne korzyści. Elastyczne podejście do niestandardowych zadań pozwala nam efektywnie rozwiązywać ewentualne problemy. Zapewniamy klientom wsparcie i najlepsze rozwiązania długoterminowe, bazujące na analizie trendów rynkowych.


Nasi specjaliści mają wieloletnie doświadczenie m.in. we współpracy z klientami prowadzącymi działalność w obszarze BPO/ SSC i ITO, inwestorami instytucjonalnymi i prywatnymi, funduszami inwestycyjnymi, doradcami finansowymi, kancelariami prawnymi, firmami budowlanymi oraz deweloperami.


Usługi oferowane przez Walter Herz obejmują:

·        Reprezentację najemcy

·        Reprezentację właściciela

·        Zarządzanie projektami

·        Opracowywanie raportów, analiz i prognoz rynkowych

·        Strategiczne doradztwo inwestycyjne

·        Zakup nieruchomości biurowych, handlowych i magazynowych

·        Sprzedaż nieruchomości biurowych, handlowych i magazynowych

·        Property& Asset Management