WalterHerz

brakPokaż więcej

O WalterHerz

Bez względu na to czy chcesz sprzedać czy kupić nieruchomość, potrzebujesz najemcy lub poszukujesz idealnej powierzchni dopasowanej do konkretnych oczekiwań Walter Herz posiada zespól specjalistów oraz odpowiednie narzędzia, aby osiągnąć Twój cel.

Polscy oraz zagraniczni klienci doceniają nas za kreatywne oraz wyszukane porady dotyczące rynku nieruchomości komercyjnych jak i również za dyscyplinę i dokładność naszych realizacji. Nasze międzynarodowe kontakty, duże doświadczenie na rynku oraz zaawansowane systemy i bazy danych zapewniają, że wymagania zarówno najemców jak i właścicieli zostają w pełni spełnione.

Oferujemy doradztwo inwestycje na rynku nieruchomości komercyjnych oraz wszystkie możliwe usługi związane z tym rynkiem. Jesteśmy w stanie obsłużyć każdą transakcje bez względu na wielkość. Pozwolimy Twojej firmie osiągnąć maksymalne korzyści i rozwinąć swój potencjał. Aspirujemy do bycia najlepszymi nie największymi. Skupiamy się na rozwoju wraz z naszymi klientami, aby nadążać za ich stale zmieniającymi się oczekiwaniami. W związku, z czym, jesteśmy w stanie zapewnić klientom najlepsze usługi oraz kompleksowe wsparcie na każdym etapie.

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz