Volvo Polska

Sprzedaż, Transport / Logistyka, Motoryzacja

O Volvo Polska

Volvo Polska stanowi część międzynarodowej Grupy Volvo. Początek działalności firmy przypadł na lata 70., obecnie przedsiębiorstwo na terenie naszego kraju prowadzi Volvo Buses - fabrykę autobusów, sprzedaż autobusów, samochodów ciężarowych i maszyn budowlanych, Volvo Financial Services, Centrum Usług Wspólnych - Corporate Process & IT, Accounting & Company Control, HR Services, a także marketing i usługi logistyczne. Polski oddział zatrudnia w tych wszystkich segmentach ponad 3000 osób.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Niezła praca

Lakiernik
Przy moim stanowisku patrzy się na kilka najważniejszych rzeczy jak się ocenia pracodawcę. Patrzy się na pieniądze, czas pracy i ewentualnie dodatki dla pracowników.

Pod tymi kątami Volvo wypada nieźle. Chciałoby się tylko dostać więcej szans na poprawienie swoich umiejętności albo naukę nowych rzeczy.

Mimo wszystko lepiej pracować w Volvo niż w zwykłym zakładzie lakierniczym. Tu przynajmniej ma się pewną pracę.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Specjalista ds. Logistyki (Praca)

Branża: Transport / LogistykaMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 2.2017
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Ja miałem tylko rozmowę na miejscu tego telefonu nie ma co zaliczać do rekrutacji. Rozmowa na miejscu bardzo mocno sprawdza angielski innego drugiego języka nie znałem tylko w ogłoszeniu mieli info i o drugim języku. Jakbym znał pewnie chcieliby gadać i w tym drugim języku. Tak to się skończyło na rozmowie po angielsku. W kwestii pytań pojawiły się pytania bardzo tradycyjne z wykształceniem, doświadczeniem, obsługą programów, zdolnościami itp. na czele. Warunki wyjaśniają w ogłoszeniu albo bardzo ogólnie tylko że zatrudnienie przez firmę zewnętrzną dlatego to dobry moment żeby na rozmowie dowiedzieć się cokolwiek więcej. Taka moja rada