Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Volvo Polska

Sprzedaż, Transport / Logistyka, Motoryzacja

O Volvo Polska

Volvo Polska stanowi część międzynarodowej Grupy Volvo. Początek działalności firmy przypadł na lata 70., obecnie przedsiębiorstwo na terenie naszego kraju prowadzi Volvo Buses - fabrykę autobusów, sprzedaż autobusów, samochodów ciężarowych i maszyn budowlanych, Volvo Financial Services, Centrum Usług Wspólnych - Corporate Process & IT, Accounting & Company Control, HR Services, a także marketing i usługi logistyczne. Polski oddział zatrudnia w tych wszystkich segmentach ponad 3000 osób.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dobra praca, ale ma swoje minusy

specjalista HR
Pracuję w Volvo Polska od prawie dwóch lat i jestem zadowolony z tej pracy. Jest to moja druga praca po skończeniu studiów i na razie nie planuje jej zmieniać. Najbardziej cenię tu sobie przyjazną atmosferę - nasz zespół to grupa świetnych ludzi, komunikacja między nami stoi na bardzo wysokim poziomie. Stresu nie ma za wiele, co też bardzo doceniam. Godziny pracy są krótkie i mam sporo czasu dla siebie, nieczęsto się tak zdarza.
System wynagrodzeń jest uczciwy - docenia się tych pracujących więcej.
Jako minusy mogę wymienić to, że czasem bywa nudno i, że niekiedy mam poczucie, że niespecjalnie się rozwijam. Firma powinna zwrócić na to uwagę i to poprawić.
Ogólnie polecam pracę w Volvo, ja jestem zadowolony.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Specjalista ds. Logistyki (Praca)

  Branża: Transport / LogistykaMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 2.2017
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zalety i wady
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Ja miałem tylko rozmowę na miejscu tego telefonu nie ma co zaliczać do rekrutacji. Rozmowa na miejscu bardzo mocno sprawdza angielski innego drugiego języka nie znałem tylko w ogłoszeniu mieli info i o drugim języku. Jakbym znał pewnie chcieliby gadać i w tym drugim języku. Tak to się skończyło na rozmowie po angielsku. W kwestii pytań pojawiły się pytania bardzo tradycyjne z wykształceniem, doświadczeniem, obsługą programów, zdolnościami itp. na czele. Warunki wyjaśniają w ogłoszeniu albo bardzo ogólnie tylko że zatrudnienie przez firmę zewnętrzną dlatego to dobry moment żeby na rozmowie dowiedzieć się cokolwiek więcej. Taka moja rada