Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Vision Express

Administracja biurowa, Sprzedaż

O Vision Express

Jesteśmy międzynarodową firmą optyczną będącą liderem w swojej branży
W naszych 160 salonach zlokalizowanych w całej Polsce oferujemy szeroki asortyment specjalnie dobranych produktów oraz najwyższy poziom świadczonych usług. Niezależnie od tego, czy poszukujesz świetnie dopasowanych okularów, soczewek kontaktowych, czy też przydatnych akcesoriów, w Vision Express znajdziesz to, czego szukasz.


Nasze salony są wyjątkowe
Dokładamy wszelkich starań, aby pracowali w nich wyjątkowi ludzie. Pracownicy Vision Express to nie tylko doskonali sprzedawcy, ale i świetni styliści, uważni doradcy i specjaliści w swojej dziedzinie. Dbamy o to, aby rozwijać i wzmacniać ich potencjał. Wiemy, że dzięki swojej pracy i posiadanym umiejętnościom tworzą silne i niepowtarzalne zespoły, które są w stanie zapewnić doskonałą obsługę nawet dla najbardziej wymagających Klientów.

JACY JESTEŚMY?

Profesjonalizm


Niezależnie od zajmowanego stanowiska wszyscy traktujemy priorytetowo jakość swojej pracy. 


Ambicja


Zawsze celujemy w najlepszy możliwy rezultat. A potem staramy się zrobić to jeszcze lepiej. 


Praca Zespołowa


Wiemy, że jako zespół jesteśmy zdolni do wielkich rzeczy. W naszych rękach leży przyszłość naszej firmy. 


Orientacja na Klienta


Nasi Klienci są dla nas najważniejsi - to dzięki nim istniejemy i możemy się rozwijać. Chcemy, aby byli obsługiwani na najwyższym poziomie i mieli powód, by do nas wracaćNowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Całkiem niezłe miejsce pracy

anonimowo
Mnie się praca w Vision Express podobała. To głównie zasługa moich wspaniałych współpracowników. Naprawdę ekstra ludzie, atmosfera była taka ciepła i wręcz rodzinna. Wszyscy byli dla siebie mili i wspierali się. To była bardzo fajna odmiana po poprzedniej pracy, gdzie lekko pod tym względem nie było. A w tej firmie mogłam też pracować w elastycznych godzinach, więc to dodatkowy plus. I można było awansować, trzeba było się tylko solidnie postarać, ale i tak dobrze, że w ogóle była taka szansa. Z kolei zarobki takie sobie, ale w gruncie rzeczy wystarczające. Największy minus to… klienci. Ale tak to już jest w sprzedaży, że trzeba się czasami użerać z niesympatycznymi ludźmi.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Manager Salonu (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 2.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Assessment centre
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Inne, Sukcesy i Porażki
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Można moim zdaniem nie być zadowolonym ze sposobu rekrutowania na managera salonu sprzedaży Vision Express. Podstawa do niezadowolenia w moim osobistym przypadku to to jak zostało przeprowadzone assessment center i że potem nie było szans według tego co widziałem na zatrudnienie. Chyba nikogo z tego rzutu AC nie zatrudnili na stałe. Nie wiem po co robić taką kosztowną metodę rekrutacji skoro ostatecznie tak kończą sprawę. Nie mi to oceniać. AC było jak każde AC z różnymi zadaniami i pytaniami. Na wszystko przyglądają się osoby oceniające i w ten sposób wyławiają najlepszych kandydatów. Nawet sympatyczna forma rekrutacji ale bardzo czasochłonna