Vision Express

3.7Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Vision Express

Jesteśmy międzynarodową firmą optyczną będącą liderem w swojej branży
W naszych 160 salonach zlokalizowanych w całej Polsce oferujemy szeroki asortyment specjalnie dobranych produktów oraz najwyższy poziom świadczonych usług. Niezależnie od tego, czy poszukujesz świetnie dopasowanych okularów, soczewek kontaktowych, czy też przydatnych akcesoriów, w Vision Express znajdziesz to, czego szukasz.


Nasze salony są wyjątkowe
Dokładamy wszelkich starań, aby pracowali w nich wyjątkowi ludzie. Pracownicy Vision Express to nie tylko doskonali sprzedawcy, ale i świetni styliści, uważni doradcy i specjaliści w swojej dziedzinie. Dbamy o to, aby rozwijać i wzmacniać ich potencjał. Wiemy, że dzięki swojej pracy i posiadanym umiejętnościom tworzą silne i niepowtarzalne zespoły, które są w stanie zapewnić doskonałą obsługę nawet dla najbardziej wymagających Klientów.

JACY JESTEŚMY?

Profesjonalizm


Niezależnie od zajmowanego stanowiska wszyscy traktujemy priorytetowo jakość swojej pracy. 


Ambicja


Zawsze celujemy w najlepszy możliwy rezultat. A potem staramy się zrobić to jeszcze lepiej. 


Praca Zespołowa


Wiemy, że jako zespół jesteśmy zdolni do wielkich rzeczy. W naszych rękach leży przyszłość naszej firmy. 


Orientacja na Klienta


Nasi Klienci są dla nas najważniejsi - to dzięki nim istniejemy i możemy się rozwijać. Chcemy, aby byli obsługiwani na najwyższym poziomie i mieli powód, by do nas wracaćNowe OpinieDodaj

3.4

Powiem szczerze co myślę

2017-03-29
anonimowo
Praca ma swoje zalety i wady jak każda. Mniej więcej po równo jest tego i tego. Tylko sprawa wygląda w ten sposób, że wady mają większe znaczenie. To znaczy wadami są ważniejsze rzeczy. Wady dotyczą pieniędzy, które według mojej oceny są za małe oraz rozwoju, który też podobnie jak kasa jest za mały i jeszcze stresu, który dla odmiany jest za duży.

Zalety dotyczą elastycznego czasu pracy, miłej atmosfery, pakietu prywatnej opieki medycznej, możliwości zyskiwania doświadczenia oraz pewnej wypłaty, która zawsze była wypłacana terminowo bez obsuwy.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Manager Salonu (Praca)

2017-03-18
Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 2.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Assessment centre
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz