Via Medica

Sprzedaż, Szkolenia / Edukacja, Farmaceutyka / Medycyna

O Via Medica

Via Medica zajmuje się rozpowszechnianiem fachowej wiedzy z dziedziny medycyny - wydaje książki i czasopisma, organizuje konferencje, prowadzi TVmed, a także serwisy informacyjne. Firma istnieje od 1992 roku, współpracując z wybitnymi przedstawicielami środowiska medycznego.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Praca jak to praca

anonimowo
Pracowało się już w lepszych i gorszych miejscach ta firma wychodzi tak przeciętnie w porównaniu z innymi pracodawcami. Najlepiej wspominam ludzi, z którymi tam pracowałem. Byli naprawdę super i dzięki nim lepiej to wszystko działało. W porządku też godziny pracy i narzędzia pracy.

Minus za bardzo dużą ilość niepotrzebnej biurokracji, słabą komunikację w biurze, małe możliwości awansowania i bardzo przeciętne wynagrodzenia. Jest potencjał ale nie do końca wykorzystany
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Anonimowo (Praca)

Branża: Marketing / Reklama / PRMiejsce: GdańskTermin rozmowy: 2.2018
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Doświadczenie, Inne
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Na stronie Via Medica wypełniłem formularz dla kandydatów, bo natknąłem się na informacje, że szukają pracowników. Zostałem zaproszony na rozmowę. Wszystko odbyło się bardzo profesjonalnie, zdecydowana większość pytań dotyczyła mojego doświadczenia i stanu wiedzy z zakresu tematyki stanowiska. Zapytano mnie również, jak widzę siebie w firmie, co mogę wnieść do zespołu itp. Później nieco luźniej pytano o zainteresowania, plany i to, o czym marzę. Na koniec omówione zostały kwestie formalne między mną a firmą. Moja rozmowa była jednoetapowa, ale dowiedziałem się, już w pracy, że jest to zależne od stanowiska, podobno zdarza się, że rekrutacja bywa bardziej rozbudowana. Dostałem odpowiedź telefoniczną po niedługim czasie od rozmowy, ale dokładnie nie pamiętam, ile minęło.