Veracomp

Nowe technologie / IT, Sprzedaż

O Veracomp

Veracomp to jeden z liderów pośród firm dystrybuujących rozwiązania teleinformatyczne. Przedsiębiorstwo realizuje model dystrybucji z wartością dodaną (VAD). Poza logistyką i finansowaniem, świadczą usługi z zakresu doradztwa technicznego oraz wsparcia marketingowego. Veracomp działa w 16 krajach europejskich, a w 2013 przychód firmy przekroczył 860 milionów złotych.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Ogółem w porządku

anonimowo
Gdyby wynagrodzenie było lepsze to może bym nadal tam pracował. W sumie mi się podobało wiele rzeczy. Ludzie sympatyczni, w pracy miło, fajne projekty, samodzielność dla pracowników, nie ma ciągłej kontroli i marudzenia, elastyczne godziny jak sobie ustalisz tak przychodzisz i nikt nie robi z tego problemu, ogółem fajne podejście.

Tylko jednak w końcu pracuje się dla pieniędzy. Stąd przydałaby się poprawa wynagrodzeń żeby ludzie chcieli dłużej i jeszcze chętniej pracować. Z drugiej strony to dobry wybór na pierwszą / drugą pracę w danym zawodzie.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Specjalista ds PR (Praca)

Branża: Media / Sztuka / RozrywkaMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 8.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Można się spodziewać dwóch spotkań (na drugie już się nie dostałam, ale uświadomili mi, że będzie) i sprawdzania znajomości angielskiego. To prawie na pewno będzie przy każdym możliwym stanowisku. Pierwsza rozmowa jest z działem HR. Dotyczy jak to z reguły bywa zdobytego doświadczenia tutaj bardzo konkretnie o nie wypytywali. Sprawdzali znajomość angielskiego zresztą określali to jako warunek konieczny już w ogłoszeniu. Pytali o znajomość programów, narzędzi, konkretów związanych z marketingiem. Pewnie kogoś, kto mało wie nawet nie zechcą przyjąć i pewnie na tym poległam. Niby miałam doświadczenie, ale w poprzedniej firmie robiłam w kółko to samo i wielu zagadnień nie znałam.