Veracomp

3.9Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Veracomp

Veracomp to jeden z liderów pośród firm dystrybuujących rozwiązania teleinformatyczne. Przedsiębiorstwo realizuje model dystrybucji z wartością dodaną (VAD). Poza logistyką i finansowaniem, świadczą usługi z zakresu doradztwa technicznego oraz wsparcia marketingowego. Veracomp działa w 16 krajach europejskich, a w 2013 przychód firmy przekroczył 860 milionów złotych.

Nowe OpinieDodaj

3.6

Ogółem w porządku

2016-09-29
anonimowo
Gdyby wynagrodzenie było lepsze to może bym nadal tam pracował. W sumie mi się podobało wiele rzeczy. Ludzie sympatyczni, w pracy miło, fajne projekty, samodzielność dla pracowników, nie ma ciągłej kontroli i marudzenia, elastyczne godziny jak sobie ustalisz tak przychodzisz i nikt nie robi z tego problemu, ogółem fajne podejście.

Tylko jednak w końcu pracuje się dla pieniędzy. Stąd przydałaby się poprawa wynagrodzeń żeby ludzie chcieli dłużej i jeszcze chętniej pracować. Z drugiej strony to dobry wybór na pierwszą / drugą pracę w danym zawodzie.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Specjalista ds PR (Praca)

2016-08-23
Branża: Media / Sztuka / RozrywkaMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 8.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz