Veolia

Energetyka / Surowce

O Veolia

Grupa Veolia zajmuje się zarządzaniem energią, gospodarką wodno-ściekową oraz odpadową. Polski oddział przedsiębiorstwa został założony w 1998 roku. Obecnie zatrudnia około 5 tysięcy osób w ramach 1 spółki holdingowej, 7 spółek operacyjnych i spółek zależnych. Na całym świecie w Grupie Veolia pracuje ponad 170 tysięcy pracowników.

Nowe OpinieDodaj

3.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

szału nie ma, ale nie jest źle

anonimowo
Jestem w Veolii od zeszłego roku. Jak każda praca, ta ma lepsze i gorsze strony. Z tych gorszych w moim przypadku na pierwszy plan wysuwa się dojazd do pracy, bo zajmuje mi sporo czasu… Wynagrodzenie nie jest zachwycające, chociaż wcześniej, gdy pracowałem w handlu stawki były sporo niższe. Podoba mi się wypłacanie pieniędzy na czas i to, że czuję się pewnie mając stałą umowę o pracę. Atmosfera jest przyjazna i można liczyć na pomoc innych. Jeśli o rozwój chodzi, to ta firma wypada średnio. Za to rozwiązania socjalne są jak najbardziej atrakcyjne. Nie jest to praca moich marzeń, ale nie narzekam.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Przedstawiciel handlowy (Praca)

  Branża: SprzedażMiejsce: Dąbrowa GórniczaTermin rozmowy: 11.2016
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zalety i wady, Sukcesy i Porażki
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kierunek studiów, Kursy/Certyfikaty, Języki obce
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Rozmowa rekrutacyjna była dość prosta. Ja powiedziałem co miałem powiedzieć ludzie z Veolii mi wyjaśnili na czym ma polegać praca i jakie mogą dać na ten moment warunki zatrudnienia. Można powiedzieć, że wszyscy się dowiedzieli co chcieli się dowiedzieć.

  Pytania jakie ja pamiętam to o znajomość ms office, prawo jazdy, wykształcenie i oczywiście najważniejsze doświadczenie. Aaaa jeszcze ważna sprawa rozmawiałem z nimi przez chwilę po angielsku. Trudno nie było nie wymagali technicznych słówek. Info na koniec rekrutacji dostają podobno wszyscy także miło.