Elektro Med

Farmaceutyka / Medycyna

O Elektro Med

Firma Elektro Med zajmuje się sprzedażą sprzętu histopatologii, immunohistochemii oraz wyposażenia pracowni labolatoryjnych. Na chwilę obecną firma jest jedną z najlepiej rozwijających się firm w swojej branży, tym samym gwarantuje najnowocześniejszy sprzęt, najwyższą jakość oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne.


Poza działalnością handlową firma prowadzi bardzo dobrze zorganizowany, specjalistyczny serwis aparatury medycznej (szczególnie laboratoryjnej) oferujemy doradztwo techniczne i specjalistyczną pomoc w nagłych przypadkach, ponadto firma pośredniczy w zakupie trudnodostępnych podzespołów i materiałów eksploatacyjnych do aparatury medycznej i laboratoryjnej. 

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Jest nieźle

anonimowo
Jest nieźle jeśli chce się od kogoś uczyć i zobaczyć jak wygląda praca w takiej firmie. Doświadczenie się zdobędzie bardzo szerokie. Zdecydowanie jest od kogo czerpać wiedzę.

Gdy ma się doświadczenie pewnie oczekuje się większych pieniędzy, ale może wtedy to i lepiej płacą. Ja tego nie wiem zaczynałem jako pracownik z bardzo małym doświadczeniem i do etapu awansów o ile takie były nie dotrwałem.

Podobało mi się, że pracowałem w dobrych godzinach, że była fajna atmosfera i ta nauka mi się podobała. Odszedłem bardzo szczerze powiem z powodu pieniędzy.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance