Venture Industries

3.8Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Venture Industries

Venture Industries Sp. z o.o. zajmuje się produkcją i sprzedażą - w tym również na eksport - wentylatorów, central wentylacyjnych, rekuperatorów oraz odciągów stanowiskowych. Przedsiębiorstwo istnieje na rynku od 1990 roku. Obecnie posiada 8 biur regionalnych w całym kraju, a siedziba główna firmy mieści się w Łomiankach-Kiełpinie pod Warszawą.

Nowe OpinieDodaj

3.8

Wyłącznie można tu zdobyć doświadczenie

2016-07-21
anonimowo
Z powodów, które bardzo dobrze widać w przyznanych przeze mnie punktach to jest praca wyłącznie na okres zdobywania doświadczenia. Tak, chodzi tutaj o kasę. Nie oszukujmy się nie pracuje się dla przyjemności tylko po to żeby zarabiać. Więc jeżeli się zarabia mało a się ma możliwości zmiany pracy to się ją zmienia. Jak się nie ma możliwości to się siedzi aż się te możliwości stworzą, czyli aż się zdobędzie doświadczenie tak jak tutaj.

Mi się w tej firmie dobrze pracowało dopóki nie myślałem o kasie. Fajne sensowne szkolenia, godziny pracy, ludzie, atmosfera, stabilizacja to jak najbardziej było na odpowiednim poziomie. Tylko ta kwestia kasy wszystko burzyła.
Pokaż benefity i ocenę
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz